реклама

У зв’язку зі спробою воєнного перевороту в Турецькій Республіці 21 липня оголили надзвичайний стан на три місяці. Попри можливі загрози для життя черкащани не відмовляються від відпочинку у цій країні, розраховуючи на те, що в курортних містах все ж безпечно, інформує сайт vikka.ua

362655

Як зазначає менеджер одного із турагентств міста Анастасія, попит на відпочинок у Туреччині трохи знизився, однак із тих, хто вже придбав путівку, летіти ніхто не відмовився.

"Заборон ніяких немає, люди їдуть, бо на туристичних курортах, таких як Анталія, Кемер, Белек чи Аланія усе спокійно. Тільки з Києва в Анталію щодня вилітає близько 15 літаків", – зауважує турменеджер.

Тут також додають, що вартість відпочинку, порівняно із попередніми роками, дещо нижча. Так придбати тур "все враховано" на одну людину можна за 180 доларів.

Менеджер іншої турагенції Олена також відзначає, що попит не змінився.

"Ануляцій навіть у день перевороту не було. Туристи летіли, бо не хотіли втрачати гроші. В принципі нічого не змінилося, окрім того, що зараз клієнти стали цікавитися і тим, чи дешевшим став відпочинок у зв’язку з переворотом", – відмічає пані Олена.

Утім, додатковий інструктаж для туристів таки передбачили. Їм видають пам’ятки з правилами поведінки у різних ситуаціях та контактними телефонами, куди треба звертатися у разі чого.

Саме ж Посольство України в Турецькій Республіці на своїй сторінці у Facebook наголошує на тому, що громадяни України, які найближчим часом планують поїздки до Туреччини або вже перебувають на її території, повинні завжди мати при собі документи, які посвідчують їх особу.

Українцям також рекомендують виявляти підвищену пильність і обережність: не відвідувати місць проведення мітингів та демонстрацій, без зайвої потреби уникати тривалого перебування в транспортних терміналах (аеропорти, морські порти, залізничні та автобусні вокзали), адміністративних будівлях, неухильно виконувати законні вимоги правоохоронних органів і місцевої влади, стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні та місці перебування.

У разі затримання, потрапляння в ситуацію, яка носить загрозу життю та здоров’ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туреччині за номером телефону: +90 533 307 72 32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Генерального консульства України в Стамбулі за номером телефону: +90 530 612 55 77, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 16 57.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...