реклама

реклама

16.08.2016 року Божого відбулася зустріч з керівниками творчих спілок Черкаської області. Так починає свою розповідь начальник управління культури та зв'язків з громадськістю Олег Островський.

hqdefault

«Були присутні:

- Володимир Поліщук, голова координаційної ради, професор, письменник, заслужений працівник освіти України;

- Юрій Іщенко, голова ЧОО Національної спілки художників України, заслужений художник України;

- Володимир Ткаченко, голова ЧОО Національної спілки письменників України;

- Леонід Трофименко, голова ЧОО Національної музичної спілки України, художній керівник і головний диригент Черкаського академічного, заслуженого українського народного хору, заслужений діяч мистецтв України;

- Василь Мельниченко, професор, голова ЧОО Національної спілки краєзнавців України;

- Іван Фізер, професор, заслужений художник України;

- Іван Бондар, професор, народний художник України;

- Валентина Коваленко, письменниця, доцент, депутат Черкаської обласної ради;

- Василь Захарченко, письменник, лауреат Шевченківської премії, заслужений працівник культури України.

Обговоривши проблематику в культурному житті області, присутні заявили про розуміння численних проблем, які нині є в Україні й на Черкащині. Сприймають всі наші негаразди і в культурологічній сфері, як спільні проблеми влади і творчих спілок та об’єднань. А тому висловлюємо готовність до активної та конструктивної співпраці задля того, щоб Черкащина справді була духовним осердям України.

Вони заявили про створення координаційної ради творчих спілок Черкащини, яка генеруватиме творчі ідеї та – спільно з органами влади сприятиме їх реалізації на теренах краю.

Ми домовилися про зустрічі керівників творчих спілок Черкащини разом із керівництвом Черкаської ОДА. Щоб обговорити і виробити спільну програму дій у сфері культури й духовності на 5 років.

Зустріч запланована в 16.00 на 22.08.2016р. в прес-центрі Черкаської ОДА», - інформує у «Фейсбуці» Олег Островський.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #13 Митець 03.12.2019 22:50
Поліщук сам себе призначив головою ним же створеної незрозумілої координаційної ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Влад 19.08.2016 13:11
Цитую Друг твой:
Цитую Влад:
Не в глаз а в бровь!Молодец.Друзья мои,я обращаюсь к тем,кто не потерял ещё способности на адекватность в своих мыслях, решений и надеюсь -действий,ОБЪЕДИ НЯЙТЕСЬ ибо промедление смерти подобно.Вата нас сожрёт.

Вата уже сожрала твой мозг. Спасать остальное - бесполезно. ;-)

Ты хоть сам понял.что высрал?Тамбовский волк тебе друг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Друг твой 18.08.2016 13:20
Цитую Влад:
Не в глаз а в бровь!Молодец.Друзья мои,я обращаюсь к тем,кто не потерял ещё способности на адекватность в своих мыслях, решений и надеюсь -действий,ОБЪЕДИ НЯЙТЕСЬ ибо промедление смерти подобно.Вата нас сожрёт.

Вата уже сожрала твой мозг. Спасать остальное - бесполезно. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Влад 18.08.2016 11:41
Цитую Prof:
Грубейшее нарушение Конституции Украины. Этот чинуша забыл, что у нас государство отделено от церкви, а церковь от школы. Украина светское государство, которое стремится к европейским ценностям. А такие проходимцы и имитаторы реформ как Порошенко и его слуги Ткаченко и вот такие туповатые чинуши пытаются навязать нам идеологию православного фундаментализма . Уничтожают образование, науку, медицину, тем самым подрывают обороноспособно сть страны. Этой выходкой чинуша островский оскорбил миллионы мусульман, атеистов и других граждан Украины, выступающих за европейские ценности светского, монокультурного , государства. Нужно требовать его немедленной отставки.

Не в глаз а в бровь!Молодец.Друзья мои,я обращаюсь к тем,кто не потерял ещё способности на адекватность в своих мыслях, решений и надеюсь -действий,ОБЪЕДИ НЯЙТЕСЬ ибо промедление смерти подобно.Вата нас сожрёт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Владислав 18.08.2016 11:30
Цитую Славко:
Всі ці так звані "творчі спілки" - дармоїди і пристосуванці, у яких одна мета - годуватись за бюджетні кошти. Для прикриття свого грошолюбства запросили дійсно шановних людей - Івана Бондаря, Івана Фізера, Василя Захарченка.Решта - полова :D :lol: :D :lol:

Вот только возникает вопрос,а именно,если эти творческие союзы,дармоеды и приспособленцы, значить те шановни люди вовсе и не шановни,коль идут туда не зная куда,а если знают значит идут туда соооовсем не без корыстно.Значить они такие же дармоеды и преспособленцы.Я так думаю,а вы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Театр номер два? 17.08.2016 11:42
Якийсь ідіотизм! Кожен з цих художників,пись менників і скульпторів за кожну свою роботу гроші отримує, причому немалі і найчастіше "у конверті".
Що ще їм треба? Щоб хтось платив їм за офіси їхніх "спілок" і фуршети оплачував?!
Островський, ти думав, з ким ти говориш і про що? Замов у когось з них вишиванку або глиняну чашку - і в тебе зарплати чиновницької не хватить розплатиться!
Особисто я б їх просто відправив "лєсом гулять".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Prof 17.08.2016 11:13
Грубейшее нарушение Конституции Украины. Этот чинуша забыл, что у нас государство отделено от церкви, а церковь от школы. Украина светское государство, которое стремится к европейским ценностям. А такие проходимцы и имитаторы реформ как Порошенко и его слуги Ткаченко и вот такие туповатые чинуши пытаются навязать нам идеологию православного фундаментализма . Уничтожают образование, науку, медицину, тем самым подрывают обороноспособно сть страны. Этой выходкой чинуша островский оскорбил миллионы мусульман, атеистов и других граждан Украины, выступающих за европейские ценности светского, монокультурного , государства. Нужно требовать его немедленной отставки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Шторм 17.08.2016 10:25
Єто точно, хапонуть хапонув, і не видихає, сидить як мумія, "Божого року"...******* конкретний, коли бачу цього пройдисвіта, завжди сміють, бо стадія обурення вже минула, залишився лише сміх. Про що можна говорити з аферистом і п........, повірьте, краще з розумним загубити ніж з дурнем знайти. І кінче .............. погано, як ви його до сих пір "не впізнали" Черкащани. .........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Марк 17.08.2016 09:46
Хотілось поцікавитись у пані Коваленко: на яку кругленьку суму з обласного бюджету вона "видала" своєї макулатури?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Виталя 16.08.2016 20:07
Встретились,обс удили,осудили,з аявили,договори лись о следующей встречи.Вот так и живём, хлеб жуём.