реклама

реклама

Активісти "Дорожнього контролю" Віталій Косенко і Олександр Куницький показали, як у 2014 році перед в’їздом у Черкаси ловили на хабарі працівника дорожньо-патрульної служби. Відео з моментом викриття виклав на Youtube Віталій Косенко. Про це пише ВІККА

5678

У відео видно, як у працівника тодішньої міліції активісти намагаються виявити мічену купюру номіналом 200 гривень. Її, за словами ініціаторів рейду, дав працівникові ДПС водій вантажівки у якості хабара.

Щоб зафіксувати факт хабарництва, активісти підійшли до ДПС-ника з відеокамерою та вимагали продемонструвати вміст кишені, у яку той нібито й заховав мічену купюру. Однак правоохоронець навідріз відмовлявся це робити. Врешті зім’яв купюру та спробував непомітно викинути, наступивши на неї ногою, – стверджують автори відео.

Коли активісти все ж помітили спробу позбутися грошей, працівник міліції заявив, що гроші не його і він нічого не викидав, а активісти самі все підкинули.

"Хлопці, ви сьогодні люстровані. Зараз він їде у відділок і дає свідчення", – заявив патрульним Віталій Косенко.

Працівником ДПС, якого нібито спіймали на хабарі, виявився старший прапорщик Іван Корнійченко. У відео його колега стверджує: момент взяття хабара не бачив і нікого не прикриває.

Водночас у центрі громадських зв’язків ГУ НП в Черкаській області повідомили vikka.ua, що це відео було відзняте у 2014 році. "Це підтверджується й тим, що у відео видно блокпост, якого зараз на даній ділянці дороги немає", – зазначили в поліції.

Тим часом на сайті ГУ НП в Черкаській області Іван Корнійченко, який став "героєм" відео, досі числиться працівником Черкаського відділу поліції м. Черкаси, а отже – успішно пройшов переатестацію.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Водій зі стажем 03.10.2016 12:29
І от таким поліцейським пропонують надати більше прав, зобов'язавши громаддян беззаперечно виконувати їхні вимоги, навіть явно незаконні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 бульба 02.10.2016 17:33
Цитую тарас:
а эти "АКТИВИСТЫ " где-то работают ? Конкретно кто-то скажет ? Или это уже профессия -активист ?

Здрастє Вам. Це ж в Україні сама найрозповсюджен іша прохфесія : активіст, ворлонтер і громадский представник, ще звісно є вори міністри і нардепи, голови РНБО. Остальні то маса для експериментів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Оцінка 01.10.2016 22:00
Цитую цырк:
Я б на місті того мента переї...ав палкою, а як що б не допомогло то ще б ногу прострелив!!! А то Б....Я задовбали довбані активісти... ви підіть до головного мента чи прокурора або судді та навіть до любого депутата та спробуйте таке саме зробить, то мабуть того недоактивіста на наступній день або в канаві знайдуть або голову проломлять десь у підїзді...... Знайшли на кому ПОНТИ гонять, ублюдки, самі мабуть не маршруткою приїхали і як мінімум не на вітчізняному авто!!!!

Краще не скажеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 тарас 01.10.2016 19:45
а эти "АКТИВИСТЫ " где-то работают ? Конкретно кто-то скажет ? Или это уже профессия -активист ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 депутат 01.10.2016 13:40
Це окремий епізод за яким стоїть чітко вибудувана система. Що тільки означає вилка (від і до) в розмірах штрафів. Частина цих грошей залишається в кармані того хто їх бере, інша частина іде на верх, тому тут не допоможе, ні внутрішня безпека ні прокуратура. Риба портиться з голови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 цырк 30.09.2016 19:42
Я б на місті того мента переї...ав палкою, а як що б не допомогло то ще б ногу прострелив!!! А то Б....Я задовбали довбані активісти... ви підіть до головного мента чи прокурора або судді та навіть до любого депутата та спробуйте таке саме зробить, то мабуть того недоактивіста на наступній день або в канаві знайдуть або голову проломлять десь у підїзді...... Знайшли на кому ПОНТИ гонять, ублюдки, самі мабуть не маршруткою приїхали і як мінімум не на вітчізняному авто!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 черкаський працівник дпс 30.09.2016 19:31
- на хабарях, -ми завжди пасивісти!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 бульба 30.09.2016 18:37
А це кодло не показало за який кошт живуть вештаючись вже три роки і ніде не працюючи???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 продам!** 30.09.2016 18:26
оригинал видео (HD), с похода полка игорево, начиная со уномоменто звукa "Див кличет вверху дерева…". Дорого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #1 парам 30.09.2016 13:29
цирк влаштували хлопці, хоча ідея хороша. Треба було поїхати в прокуратуру, або у внутрішню безпеку МВС і вже з ними приїхати бо цих хабарників. А то бігають за ним: покажіть кармани і таке інше. переатестацію пройшли, а люди ті самі, як завжди у нас.....