реклама
Karabas
реклама
5TV
index Законом України "Про Національну поліцію" запроваджений інститут постійних поліцейських комісій, які створюються для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції.

Відповідно до пункту 4 частини 3 статті 51 Закону України "Про Національну поліцію" передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

З огляду на викладені вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Черкаська обласна рада оголошує відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Черкаській області (далі – поліцейська комісія).

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України "Про Національну поліцію" подають до обласної ради наступні документи:

- лист-клопотання фізичної або юридичної особи на ім’я голови обласної ради з пропозицією включити особу до складу поліцейської комісії;
- автобіографію та документи про освіту кандидата до складу поліцейської комісії;
- документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Прийом документів буде здійснюватися виконавчим апаратом Черкаської обласної ради до 21 жовтня 2016 року у робочі дні з 9-00 до 17-00 години за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. 432

Про це пише сайт облради

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама Хінкалі
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...