реклама

реклама

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію щодо встановлення пам’ятника Небесній Сотні. Автором петиції є черкаська журналістка Оксана Швед, пише Інфоміст.

petytion

Нині під петицією залишили свої підписи лише 17 черкащан із мінімально необхідних 250.

“Уже скоро третя річниця Революції Гідності, а в Черкасах і досі немає повноцінного пам’ятника героям Небесної Сотні, серед яких є і вихідці з Черкащини. Такі пам’ятники є по всій Україні, зокрема, на Тернопільщині, Одещині, Львівщині та інших областях, а також навіть у деяких країнах Європи. Звертаюся з пропозицією встановити його в нашому місті, з попереднім обговоренням макетів майбутнього пам’ятника та місця його встановлення за участю громадськості”, – зазначає Оксана.

Петицію було подано 30 вересня. Її можна підтримати ще 25 днів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #19 бульба 06.10.2016 18:29
Цитую депутат:
Герої Небесної Сотні, це наші близькі, знайомі, рідні, які віддали своє життя не за те, щоб їхнім прізвищем називали площі, вулиці, не за те щоб долар був 25 грн, газ по 7 грн, тарифи, ціни, зарплати, пенсії, за які не те, що прожити не можна, а взагалі вижить не можна. Це та влада, яка на крові цих Героїв, прийшла до влади, і за яку ми з вами голосували, проводить над нами експерименти, має робити ті самі тротуари, а ми повинні з неї питать за все. Тому не важно, від кого це виходить, потрібно увіковічнить їх пам*ять. Так, багатьом це не подобається, бо вони хотять нас бачить бидлом, рабами, ...

Курчат по осіні рахують. Результат майдану Ви яскраво відобразили. Тому не слід жертв політичних обманів і сліпих слуг запроданців називати героями. До речі ви не зазначили головну біль в резульаті майданівського шабашу - втрата цілісності України і громадянська війна( як би її запрданці не називали чи то АТО чи та агресією терорвійськ. За треба відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Чіткіше можна? 06.10.2016 16:23
Цитую Оксана Швед:
Я подала петицію не як журналіст, а як небайдужа черкащанка. В ній моя посада не вказана. А колеги з інших видань так написали, бо вони мене знають

Були б ви дійсно журналісткою, то розуміли б, що це - не відповідь. Вас же запитали прямо - у якому ЗМІ ви працюєте чи хоч працювали,за що вас "Інфоміст" журналістом величає?
Дайте відповідь та й будьте собі далі "небайдужою громадянкою" - бо цей титул, на відміну від "журналістка", підтверджень не потребує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 правда 06.10.2016 16:04
відчувається, що громадянка заділа цією петицією деяких зміїв за живе. Нічого, прийде час, витопчемо погань з нашої землі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Оксана Швед 06.10.2016 16:02
Цитую Чого його плакать?:
Цитую Оксана Швед:
Ой які всі тут відомі й розумні пишуть. Вам пропонують петицію - а ви відразу людину паскудити

Оксано, та ніхто ж вас не паскудить. Наскільки я розумію, люди лише сумніваються, що ви дійсно журналістка.
А ви просто назвіть їм, яке видання чи телеканал репрезентуєте і яку там посаду маєте - та й питання закрите!

Я подала петицію не як журналіст, а як небайдужа черкащанка. В ній моя посада не вказана. А колеги з інших видань так написали, бо вони мене знають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Чого його плакать? 06.10.2016 15:39
Цитую Оксана Швед:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 колега 06.10.2016 15:04
аби всі коментатори так відкривали обличчя, як Оксана. А під ніками критикують лише боягузи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Оксана Швед 06.10.2016 15:02
Ой які всі тут відомі й розумні пишуть. Вам пропонують петицію - а ви відразу людину паскудити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 . 06.10.2016 14:03
Цитую .:
Цитую Білочка:
Цитую Хто так ця Швед?:
Вшанування Небесної Сотні - правильна справа. Але поясніть, хто така "черкаська журналістка Оксана Швед"? Щось вже стільки журналістів і журналісток розвелося!

а ви хто?

От тобі і відповідь, хто так ця "журналістка" - БІЛОЧКА! :lol:
Її багато хто знає - хто не дотримується норм споживання алкоголю)
А пам'ятник Небесній сотні треба - і петиції від таких "журналісток" на швидкість його встановлення не впливають.

можете поставити без петицій - візьміть і поставте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Хто б казав 06.10.2016 13:55
Цитую .:
Цитую Білочка:
Цитую Хто так ця Швед?:

пишіть ще)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 . 06.10.2016 12:54
Цитую Білочка:
Цитую Хто так ця Швед?: