реклама

реклама

Члени виконкому Черкаської міськради винесли пропозицію посмертно вшанувати депутата Черкаської міськради, відомого в Черкасах будівельника Ігоря Калашника та присвоїти йому звання «Почесний громадянин Черкас».

Члени виконкому прийняли відповідне рішення. Тепер питання буде винесено на розгляд Черкаської міськради.

За словами директора департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілії Маліщук, одним із ініціаторів нагородження Ігоря Калашника був нардеп Владислав Голуб.

реклама

Коментарі  

 
+7 #6 Тарас в шокє 11.10.2016 16:44
Село неначе погоріло,
Неначе люди подуріли,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Сергій Варич 11.10.2016 15:47
Колишній голова промерської більшості "Мій дім - Черкаси" в часи Олійника. Голова бюджетної комісії і фактично його "права рука". То може і Володимира Миколайовича "наградіть"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Правдажизні 11.10.2016 15:37
За життя Калашник І.М. неодноразово ставав фігрурантом кримінавльних розслідувань. Контрабанда, крадіжки бюджетних коштів та різні зловживання - лише частина, з того, що я міг би перелічити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Попытка№2 11.10.2016 14:41
18 березня 2016, 14:07 Новини Черкас та Черкаської області
«Просимо розглянути можливість перейменувати назву однієї з вулиць в Черкасах, (в районі Митниця) на вулицю, яка б носила ім'я Заслуженого будівельника України, депутата Черкаської міської ради декількох скликань, активного громадського діяча - Ігоря Миколайовича Калашника», - написала у Фейсбуці Людмила Ткаченко.

#6 Антон 18.03.2016 14:48
Здуріла, тітка, прости Господи
#10 Семен 18.03.2016 15:23
Черкассам таки точно пороблено.
#13 ларіса 18.03.2016 15:54
По великому рахунку нема за що
#19 Віктор 18.03.2016 20:02
Вибачте! Я особисто знав Калашника і вважаю, що назвати на його честь вулицю... ну це вже перебор.
#22 смс 19.03.2016 09:44
Це він відкупорив Радуцького
#27 Свекруха 19.03.2016 19:33
Одним словом про идею активистки - МАРАЗМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Гуля 11.10.2016 11:22
За те що привласнили з паном Чернопиським частину уже зведених жилих будинків на Митниці та продали їх за дойчмарки разом з московським міністром оборони Росії Пашею Мерседесом (Грачовим)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 не згідний 11.10.2016 11:07
Царствиє йому небесне, але Калашник був відомий не тільки як будівельник, чогось про це не кожен може написати. Є люди,діячі, яких дійсно треба вшанувати, є такі, що внесли вагомий внесок у розвиток міста і продовжуть це робити. Вшановуйте і допомагайте тому, хто цього ще потребує, в нас є кого живих вшановувати.