реклама

реклама

Кандидати на заміщення вакантної посади Смілянської райдержадміністрації проходять конкурсний відбір. Інформація про це розміщена на сайті Національного агентства з питань державної служби.

index

Зокрема, серед претендентів на посаду (а їх семеро) є і помічниця нардепа Сергія Рудика Лідія Зайва, і відомий в Черкасах начальник управління інспектування департаменту архітектури та містобудування родом зі Сміли Олександр Давиденко, на якого Софроній наклав анафему.

Також серед кандидатів начальник відділу «Центр допомоги учасникам АТО» Олександр Тимошенко.

Голову Смілянської РДА Вадима Колесника було звільнено указом Президента 13 вересня...

55

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 Лікар 18.10.2016 22:13
Не знаю, чим він Вам, 123, насолив. Мені - ні. Й зарплата виплачувалась, й лікарні не закривалися, і війни не було. А що щось собі там побудував, то подивіться на нинішніх і Ткаченків, і Бондаренків, і Овчаренків, і багатьох дрібніших праведників, що виринули на хвилі революції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 123 18.10.2016 15:08
Цитую бульба:
Цитую парам:
От пристосуванець, де бабло-там і він. І голова НБУ, і губернатор, і ректор ... Оце амбіції у людини. Сміляни -тримайтесь. Здоровий глузд повинен премогти.

Читайте уважно. Хіба один у світі є Черевко? Є ж і нормальні люди з таким прізвищем.

це ж так треба було своїми діями насолити людям, шо реакція на прізвище як бика на червону ганчірку...(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 федор принципиальный 12.10.2016 09:39
Саша давиденко в свое время был уволен с работы в мэрии при одарыче за взятки,а паша карась выкрутился
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Петрович 11.10.2016 19:56
А Беззубий з Печерських пагорбів, що тиняється по всій Україні, аби десь втовпитись? Видно будує кар'єру, це черговий щабель. Мабуть його і призначать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 парам 11.10.2016 19:08
Недодивився, :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 бульба 11.10.2016 17:35
Цитую парам:
От пристосуванець, де бабло-там і він. І голова НБУ, і губернатор, і ректор ... Оце амбіції у людини. Сміляни -тримайтесь. Здоровий глузд повинен премогти.

Читайте уважно. Хіба один у світі є Черевко? Є ж і нормальні люди з таким прізвищем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 черевкознавець 11.10.2016 16:53
Цитую парам:
От пристосуванець, де бабло-там і він. І голова НБУ, і губернатор, і ректор ... Оце амбіції у людини. Сміляни -тримайтесь. Здоровий глузд повинен премогти.

парам, це не той Черевко. Той що НБУ, ректор, губернатор - Володимирович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Тарас в шокє 11.10.2016 16:52
Цитую парам:
От пристосуванець, де бабло-там і він. І голова НБУ, і губернатор, і ректор ... Оце амбіції у людини. Сміляни -тримайтесь. Здоровий глузд повинен премогти.

не істєріть а уважно прочитайте імя та по-батькові
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 парам 11.10.2016 16:07
От пристосуванець, де бабло-там і він. І голова НБУ, і губернатор, і ректор ... Оце амбіції у людини. Сміляни -тримайтесь. Здоровий глузд повинен премогти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 стабилизец 11.10.2016 13:43
бедная смела, шо, нормальные люди закончились совсем ?