реклама

реклама

Сьогодні, 20 жовтня підійшов до завершення перший етап складання заліків зі службової підготовки працівниками поліції області.

За підсумками навчального року системою службової підготовки працівників поліції передбачене щорічне складання підсумкових заліків. Цьогоріч демонстрували свої вміння і навички працівники структурних, територіальних підрозділів та працівники апарату Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Екзаменаційна комісія перевіряла як теоретичні знання, так і практичні навички правоохоронців. Для об’єктивності оцінювання на заліках були присутні працівники відділу внутрішньої безпеки, інспекція по особовому складу та громадська організація «Автомайдан» в Черкаській області.

Розпочалася перевірка зі стройового огляду. Потім офіцери складали тести на знання законодавчої бази. Далі були стрільби у тирі, прийоми рукопашного бою, біг, комплексні силові вправи.

За результатами першого етапу буде підведено підсумки. Поліцейські, які отримали оцінку незадовільно зі службової підготовки або з тих чи інших причин не складали заліки взагалі, матимуть можливість у період з 21 по 25 листопада 2016 року перескласти заліки на базі ГУНП.

Про це повідомили в секторі комунікації Головного управління національної поліції в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 без іронії 23.10.2016 12:10
Так є, так буде, так було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ХМ 23.10.2016 10:36
чи не новина, їх у всіх службах щорічно здавали і здають, в т.ч. поліції (міліції). ще напишіть шо в них планьорки кожний день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Реаліст Комаров 22.10.2016 20:47
Цитую Українець:
Цитую Реаліст Комаров:
Цитую Громадянин:
Такі заліки поліцейські мають здавати мінімум щоквартально!

Їх професійна майстерність перш за все проявляється на робочому місці, а не на заліках і екзаменах. А ще говорять за якусь декомунізацію, а тут типічний совок....

Наслухані про вашу майстерність на робочому місці! У всьому цивілізованому світі поліцейські постійно підвищують свої знання та навички на заняттях та тренінгах, і заліки відповідні здають!

Якщо в США у поліцейського є заліки, то тоді я завтра лечу на Місяць.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Ох 22.10.2016 10:40
"Для об’єктивності оцінювання на заліках були присутні ......... тагромадська організація «Автомайдан» в Черкаській області."

Кримінальне нутро.
- бажання все коттролювати та бути в усьому рішаловими.

А якщо контролювати правоохоронців та бути присутніми при відбраковці то це взагалі найвищий пілотаж, будь яка Козаностра удавилась би від заздрощів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Українець 22.10.2016 06:46
Цитую Реаліст Комаров:
Цитую Громадянин:
Такі заліки поліцейські мають здавати мінімум щоквартально!

Їх професійна майстерність перш за все проявляється на робочому місці, а не на заліках і екзаменах. А ще говорять за якусь декомунізацію, а тут типічний совок....

Наслухані про вашу майстерність на робочому місці! У всьому цивілізованому світі поліцейські постійно підвищують свої знання та навички на заняттях та тренінгах, і заліки відповідні здають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Реаліст Комаров 21.10.2016 20:05
Цитую Громадянин:
Такі заліки поліцейські мають здавати мінімум щоквартально!

Їх професійна майстерність перш за все проявляється на робочому місці, а не на заліках і екзаменах. А ще говорять за якусь декомунізацію, а тут типічний совок....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Громадянин 21.10.2016 17:12
Такі заліки поліцейські мають здавати мінімум щоквартально!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 депутат 21.10.2016 13:03
І що це дає? Порушують не через не знання, а через без наказанність, а це просто фількіна грамота.