21-22 жовтня 2016 року відбулися змагання з баскетболу за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути.

Змагання серед жінок проходили 21 жовтня в спортивному залі Черкаського державного технологічного університету. Участь у турнірі взяли три команди, які грали по колу й поділили місця на п'єдесталі пошани.

За підсумками змагань найсильнішою стала жіноча команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, яка не залишила жодних шансів своїм суперницям. Друге місце завоювала команда господарів майданчика - Черкаського державного технологічного університету. Замкнула трійку призерів команда Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

Змагання між чоловічими командами відбулися 22 жовтня. Місцем проведення баскетбольних баталій став спортивний зал Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького. Право називатися найсильнішою студентською командою Черкащини виборювали чотири команди.

За підсумками змагань, які проходили коловим способом, першою стала чоловіча команда Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, другі - баскетболісти Черкаського державного технологічного університету, бронзовими призерами стали спортсмени Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ "Університет банківської справи".

Загалом участь у змаганнях чоловічих та жіночих команд прийняли 82 спортсмени із чотирьох навчальних закладів.

Про це повідомили в Черкаському обласному відділенні КФВС МОН України.