реклама

реклама

Державний науково-випробовувальний центр Збройних сил Міністерства оборони України завершив визначальні випробування санітарного автомобілю класу А1 – Богдан-2251 (4x4) та рекомендував Міноборони закупити автівки для потреб військових. Відповідний акт підписано сьогодні.

news-bogdan-sanitarka-03.11-p2

«Санітарка» створена з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі Great Wall Wingle 5. Необхідно підкреслити, що розробка авто велась із залученням фахівців Міністерства оборони, тому в ньому враховані потреби і досвід експлуатації саме військовими лікарями.

«Цей автомобіль призначений не лише для доставки поранених до шпиталю. Автомобіль може оснащуватись медичним обладнанням, необхідним для надання фельдшером необхідної долікарської допомоги безпосередньо під час транспортування»,- зазначив Ігор Осадчий, директор з маркетингу та продажів ДП2 «АК «Богдан Моторс».

Високий рівень якості та відповідності потребам військових у зоні проведення АТО вже відмітили і волонтери. Зокрема, волонтер Илья Джонович Лысенко на своїй сторінці у Фейсбук дав високу оцінку «сантінарці» Богдан, назвавши її чи неєдиною альтернативою застарілим УАЗ.

Варто відзначити, зацікавленість у придбанні санітарного автомобілю класу А1 – Богдан-2251 (4x4) вже висловили прикордонники та підрозділи Національної Гвардії України.

Санітарний модуль автомобіля виготовлено з використанням високоякісних матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Варто звернути увагу, що зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів. Санітарна частина автомобіля належно захищена від вологи та пилу, обладнана локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів, салон обладнаний додатковим евакуаційним виходом та передбачає штатні місця встановлення типового  обладнання. Модуль має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тому за необхідності, при втраті чи поломці шасі, його можна швидко демонтувати та змонтувати на інше шасі.

Додаткова комплектація санітарного автомобіля Богдан-2251 може включати в себе світлозвукову сигналізацію, проблискові маячки, додатковий комплект акумуляторів, адаптер змінного струму (220 В), автономний опалювач Webasto (потужність – 4кВт), систему штучної вентиляції легенів, кисневий інгалятор КПІ-02, диспенсер, складані ноші з кріпленнями, набір медичних шин, парамедичний комплект «Медінт 1-M» та інше медичне обладнання, необхідне для надання долікарської допомоги.

Наразі українські військові відчувають гостру потребу в заміні парку старих санітарних авто та надходженні нових автівок. Вартість авто залежатиме від комплектації медичним та іншим додатковим обладнанням. Богдан-2251 повністю відповідає медико-технічному завданню Міністерства Оборони і вимогам до санітарних авто цього класу.

Визначальні відомчі випробування проводились з використанням танкодрому військової частини – польова пошта В1688, автодрому 169 навчального гвардійського центру Сухопутних військ Збройних Сил України та аеродромно-майнового комплексу «Півці» м. Чернігів.

Про це інформує прес-служба підприємства.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100