4 листопада в спортивному комплексі «Будівельник» міста Черкаси, вихованці Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяли участь у Чемпіонаті Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з рукопашного бою.

timthumb.php

Загалом у боях брали участь 7 команд, які представляли силові структури Черкащини. У результаті в загальнокомандному заліку курсанти інституту вибороли бронзову нагороду.

В особистому заліку у ваговій категорії  85 кг перше місце виборов  старший викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ, майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, чемпіон Європи та Кубку світу, підполковник с. ц. з. Ігор Приходько. Срібні нагороди здобули: курсант

V курсу Володимир Голота (у ваговій категорії 80 кг)  та курсант IV курсу Олександр Хараїм (у ваговій категорії 65 кг). Курсант IV курсу Павло Матяш у ваговій категорії  75 кг став третім.

Про це інформує відділ зв’язків з ЗМІ та РГ Черкаського інституту пожежної безпеки