реклама
Sucurity Police

реклама

Новопризначений начальник Черкаського обласного управління ГУНП Валерій Лютий на сьогоднішній прес-конференції повідомив, що у відставку не збирається, інформує журналіст "Прочерку". Він також заявив, що згоден з необхідністю враховувати думку громади, тож готовий до спілкування з будь-ким.

65787

Надати Лютому майданчик для виступу вирішила Координаційна рада учасників АТО.

Її голова Олександр Тіхонов сказав, що майданчик для виступу вирішили надати Лютому, як це робить Савік Шустер. "Але про підтирмку або непідтримку Лютого не йшлося! Хочу це сказати спеціально, щоб ніхто не писав!" - наголосив Тіхонов.

Тіхонов наголошував, що слід перейти на "цивілізовані нормальні стосунки".




реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Лего 17.11.2016 12:18
пацики що працювали на тУЛУБА-яНУКОВИЧА ХОЧУТЬ ВИГНАТИ лЮТОГО ЗА РОЗГЫН АВТОМАЙДАНУ. кОМЭДЫЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Той-того 17.11.2016 08:54
Давай Лютий, розшевели це черкаське кубло братви і недоумків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Микола Васильович 16.11.2016 16:07
КРОАЩЕ Б НАШОГО ДИРЕКТОРА АНДРЮЩЕНКА ПЕТРА ФЕДОРОВИЧА ІЗ ПЕРВОМАЙСЬКОГО ПРИЗНАЧИЛИ ГОЛОВНИМ ПОЛІЦАЄМ ОБЛАСТІ..ВІН БИ ШОРОХУ НАРОБИВ БИ ТАКОГО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Ох 15.11.2016 17:50
Цитую Постовий:
З яких це пір вулиця призначає керівників силових відомств? То для чого тоді держава.

Згоден.
Навіть якщо в цьому випадку бухтять кристально чисті люди, прецендент може навести кримінал на думку "кашлянуть" щоб не призначали незручну для них людину.
Тоді дійсно нааіщо той хто має відповідати за криміногенну ситуацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Lexus 15.11.2016 15:05
Цитую Черкащанин:
Цитую азотівці:
За Дернового! Він у нас тут вже начудив. Заберіть його і поставте собі на місце Лютого!

Дернового собі залиште! Таке опудало нікому не треба


Не унывайте пацаны, нормально вроде же все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Пересічний громадянин 15.11.2016 10:49
Як на мене, то мені абсолютно байдуже хто керуватиме черкаською поліцією, чи Лютий, чи Лагідний, чи ще хтось, саме головне, щоб очільник поліції був професіонал, у громадкості наявний реальний механізм контролю за роботою поліції і можливість відповідного реагування в разі будь яких направомірних дій! Можливо хоч Лютий знайде вкрадені пам'ятники Шевченку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Ох 15.11.2016 10:39
Не погано тримає удар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Олег 15.11.2016 08:23
Цитую Постовий:
З яких це пір вулиця призначає керівників силових відомств? То для чого тоді держава.

А что Вы шановний, понимаете под громким словом держава?Если в Вашем понимании держава-это кучка поразитов,котор ые уже 25 лет паразитируют на нашем с Вами благополучии,и что парадоксально,ч ем больше они вопят о любви к державе,тем беднее становимся мы с Вами,если конечно Вы не одно и тоже с этой сволочью при власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 АВАКОВ 14.11.2016 22:12
Друзі - азотівці - не гарячкуйте.Скоро Дернового замінить Лютий.Кругообіг мєнтів у Черкасах - таке ж природне явище як і зміна пір року, та і з Фірташем все уже узгоджено :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Постовий 14.11.2016 21:05
З яких це пір вулиця призначає керівників силових відомств? То для чого тоді держава.