реклама
Кредит готівкою
реклама

10 листопада ц.р. колегія суддів Апелляційного суду міста Києва винесла постанову про повернення обвинувального акту стосовно генерала поліції Владислава Пустовара до прокуратури, як такого, що не відповідає нормам діючого законодавства. Тим самим було підтримано попереднє рішення Печерського суду міста Києва від 12.09.2016 р. (справа № 757/36281/16-к, судове впровадження № 1-кп-656/16).

Cуд_Пустовар

Нагадаємо, що Владислава Пустовара намагалися звинуватити у спробі дати хабар за погодження кандидатур своїх підлеглих. Але не було жодних доказів причетності генерала до незаконних дій, пише сайт n-v.com.ua

На засідання підтримати генерала приїхало чимало представників громадськості Черкащини. Також у залі були присутні народні депутати з Черкащини Владислав Голуб (комітет ВР з правосуддя) та Олег Петренко.

Під час апеляційного засідання судді поцікавились у представника прокуратури – чому, замість усунення вказаних недоліків у формулюванні обвинувального акту, прокуратура подає зустрічні скарги, чим лише ускладнює процес встановлення законності. Суд зазначив, що наразі формулювання обвинувачення у справі фактично відсутні! На що у сторони прокуратури не знайшлося прийнятної відповіді.

Натомість адвокати зауважили, що відсутність формулювання обвинувачення грубо порушує закон і права підозрюваного, бо фактично стороні захисту невідомо від чого захищатись! Прокурор та слідчий навіть не спромоглись включити до єдиного реєстру повідомлення про підозру, також в реєстрі немає обвинувального акту, що теж є грубим порушенням норм закону. Такі недоліки й помилки, на думку адвокатів, є беззаперечними аргументами для суддів, щоб залишити рішення першої інстанції без змін.

Сам генерал сприйняв рішення Апеляційного суду із стриманим оптимізмом. «Я вірю в те, що слідство й суд, врешті-решт, встановлять істину, і моя непричетність до незаконних дій буде доведена», – прокоментував журналістам рішення апеляції Владислав Пустовар.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Той-того 16.11.2016 10:19
Есть шанс выпутаться, тут тебе и пресса и народные депутаты и деньги, а мне помниться история одного сельского головы, которого люди бывшего генерала под его "одобрямс" подставили за триста грн. для "показнычка", и поламали жизнь человеку. А человек был хороший, только ни знакомых депутатов ни денег у него не было, поэтому и "закрыли". А тут всё будет нормально, это природный баланс, добра и зла, и он наступает когда его не ждут. Не переживайте пан генерал, у вас всё будет хорошо, только не забывайте про то что всё когда-то становится на свои места и возвращается по кругу. На вашем месте были многие порядочные люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Ох 15.11.2016 18:41
Від грат треба спасати, але посада...... ну її нах@й, тільки замарається.
Невдовзі такі люди міністерстві знадобляться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр