реклама

реклама

1005923_627148214017880_375642768_n За свій перший рік роботи міський голова Черкас Анатолій Бондаренко спрацював на четвірку. Таку оцінку йому дає екс-очільник міста Сергій Одарич.

– За цей час ріст є, але багато речей у місті, я вважаю, робиться неправильно та поверхово. Зокрема, у підході до ремонту доріг. На мою думку, їх потрібно ремонтувати якісніше, аби згодом знову не довелося повертатися до цього питання. Також я вважаю помилковим укладання міста тротуарною плиткою, – зазначив у коментарі «Про все» Сергій Одарич. – Бо ж тротуарна плитка, яку зараз укладають у Черкасах, призначена для дач, приватних володінь чи для парків. Вона має декоративний вигляд, але незручна в експлуатації.

Якщо і вимощувати місто плиткою, додає Сергій Одарич,  то такою, як на площі перед ПК «Дружба народів».

– Вона зручна для ходіння і немає щілин. А з того, чим зараз укладають бульвар Шевченка, люди доріжки на дачах роблять, – зауважує колишній міський голова Черкас.

Не оминув він увагою і міський бюджет.

– За моїми спостереженнями, зараз десь 30 відсотків бюджету розкрадається. З’явилися небачені “відкати”, – зазначає Сергій Одарич.

Роботу свого наступника він оцінює на четвірку, але додає, що в нинішнього мера немає надійної команди.

Нагадаємо, сьогодні рівно рік, як Анатолія Бондаренка було оголошено міським головою Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 лего 18.11.2016 13:58
Це при тобі слабакові 30% бюджету розкрадалося. Зараз 40-50%. Пацикі конкретние прийшли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Семен 18.11.2016 12:29
Цитую RATM:
Цитую Мешканець міста:
Цікаво, що заважало Одаричу все це робити. Якщо, зі слів екс-мера Бондаренко розкрадає 30%, то він розкрадав усі 100%.У Одарича була можливість і асфальт, і плитку положить.

Киев в этом году стал оставлять больше денег на местах. Заслуги местных в этом нет.

Та не смешите. Был бьы Одарыч то сколько бы не оставляли ничего бы не было. Так как ему еще Бродского кормить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 RATM 18.11.2016 05:58
Цитую Мешканець міста:
Цікаво, що заважало Одаричу все це робити. Якщо, зі слів екс-мера Бондаренко розкрадає 30%, то він розкрадав усі 100%.У Одарича була можливість і асфальт, і плитку положить.

Киев в этом году стал оставлять больше денег на местах. Заслуги местных в этом нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Максим 17.11.2016 20:28
Цитую Громада:
Та ні, таки є правда в його словах відносно відкатів! Є! Та і з командою теж угадав! Хоча у самого , вона мінялася тричі.Весь час робив ставку на своїх. Результат ми знаємо.Все повторяється. Ну як Радуцький може не красти?!

ПРО РАДУЦЬКОГО - СВЯТЕ. ПРИРОДЖЕНИЙ КР.....Й. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 федор принципиальный 17.11.2016 19:38
Советы дает,откуда объявилось,ты за десть лет не сделал того,что сделал Бондаренко за один год,рассказал бы как с карасем грабил город,парашутис т. Бондаренко и радуцкий правда тоже еще те штучки,за ними следить надо,но страна у нас такая-подворовывают все и вся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Мешканець міста 17.11.2016 18:29
Цікаво, що заважало Одаричу все це робити. Якщо, зі слів екс-мера Бондаренко розкрадає 30%, то він розкрадав усі 100%.У Одарича була можливість і асфальт, і плитку положить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 LISICHKA 17.11.2016 18:14
Половина проектів, які начебто зробив Бондаренко, заслуга Одарича, і за дороги, і за траліки. А децентралізація зробила своє, гроші є. треба лише правильно ними розпоряджатися. бджет розкрадають-це факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Ти ж сам завалив місто 17.11.2016 18:01
Цитую Громада:
Та ні, таки є правда в його словах відносно відкатів! Є! Та і з командою теж угадав! Хоча у самого , вона мінялася тричі.Весь час робив ставку на своїх. Результат ми знаємо.Все повторяється. Ну як Радуцький може не красти?!

Це точно. "Дякуємо" ексові вже за одне тільки те, що він першим зробив з Радіка сєкрєтута, а той так зжився з цим, що ніким іншим себе вже не бачить і при Бондаренкові.
Спасібо житєлям Мошняса за сєкрєтута-/////////////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Клара 17.11.2016 18:00
Бондаренко хоть дороги робить, а ти що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #8 Громада 17.11.2016 17:52
Та ні, таки є правда в його словах відносно відкатів! Є! Та і з командою теж угадав! Хоча у самого , вона мінялася тричі.Весь час робив ставку на своїх. Результат ми знаємо.Все повторяється. Ну як Радуцький може не красти?!