реклама

реклама

Володимир Мамалига запрошує черкащан-однодумців висловити недовіру меру Черкас

Володимир Мамалига запрошує черкащан-однодумців висловити недовіру меру Черкас

Об’єднана опозиція долучатиметься до створення ініціативної групи із проведення референдуму про недовіру міському голові. Про це на прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини сказав депутат черкаської міської ради Володимир Мамалига.

 - Об’єднана опозиція на своєму засіданні ухвалила рішення, що ми підтримуємо проведення такого референдуму. Тому чекаємо 4 листопада в приміщенні Соснівської районної ради всіх охочих із паспортами з черкаською пропискою, які мають бажання вступити до цієї ініціативної групи, - запросив він.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Фелікс 02.11.2011 11:18
А есть механизм воплощения в жизнь? НЕТ! Значит это просто PR!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Буревій 01.11.2011 19:24
Володимир Мамалига - НАЙКОРИСНІШИЙ ДЕПУТАТ МІСЬКОЇ РАДИ. Інформований, має свою точку зору, мужній. Таких ПОБІЛЬШЕ треба! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Фізіопофігіст 01.11.2011 13:41
Цитую Мнение:
Физиопофигисту - Ну, ти тоже не красавец! :P

НЕшановне ти наше "Мнєніє"! Я що - казав щось про персональний фейс Мамалиги? На відміну від тебе, мені у нього не закохуватися. Я лише запитав, чи він - "обличчя" групи, названої "ініціативною". Тоді "огласітє вєсь спісок, пажалуйста!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Мнение 01.11.2011 09:15
Физиопофигисту - Ну, ти тоже не красавец! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Сергей 01.11.2011 00:54
Пиарятся ..опизиция, блин)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 піп Гапон 01.11.2011 00:34
Краватка видає під чию дудку ця кобра танцює.
Професійний провокатор,за п"ять копійок колорадського жука зубною паличкою до Києва зажене.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Да это так! 01.11.2011 00:21
Цитую Фізіопофігіст:
А Мамалига - це "обличчя ініціативної групи"?! :oops:

КОНЕЧНО!
Выражает то лицо, чем садятся на крыльцо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Аналітик 31.10.2011 20:40
--- Интересно, а куда делся еще один аппазиционер в виде Воротника? Как это он дружбана бросил одного? :lol: Да и всю объеднанну аппазицию???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Дмитро 31.10.2011 18:26
- А с какой он палаты ?
- С десятой, там где Наполеон! Или как-то так .(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Фізіопофігіст 31.10.2011 17:26
А Мамалига - це "обличчя ініціативної групи"?! :oops: