реклама

реклама

Питання збільшення вартості проїзду у черкаських тролейбусах обговорювали на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Як сказала директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, уже розроблено проект зміни вартості проїзду в тролейбусі. Після прийняття проекту у громадськості буде 20 днів на обговорення.

Ірина Удод також додала, що це дозволить КП «Черкасиелектротранс» заробляти за рік на 2,5 млн грн. більше.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Таке враження 23.11.2016 14:19
Міська влада хоче щоб її любили песіонери, але щоб цю любов оплачували працюючі. Досить займатися популізмом! Зробіть проїзд платним для всіх за 1 грн і тоді не буде питань зі збитковістю електротранспор та. Тролейбуси - це екологічно чистий транспорт. Треба відмовлятися від маломістких маршруток, які їздять на солярці і заохочувати, як у Європі використання тролейбусів великої місткості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Хведя 23.11.2016 10:37
Цитую федор принципиальный:
Обещанные Гройсманом повышение минимальной зарплаты и пенсии сразу же потянуло за собой и повышение проезда,хочу напомнить,что продовольственн ые товары ежедневно тоже повышают в цене,но мы почему-то акцент делаем на повышение проезда.

При чем тут Гройсман? Кабинет Министров наоборот большинство налогов оставил в местных бюджетах и сейчас город не успевает тратить миллионы, даже вышли из "Прозоро" чтобы до Нового года "освоить" десятки миллионов. И уж каких-то 2.5 миллиона не сделали бы погоды для городских властей и городского бюджета. Ан нет, именно городские власти лезут в карман к горожанам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 федор принципиальный 22.11.2016 19:54
Обещанные Гройсманом повышение минимальной зарплаты и пенсии сразу же потянуло за собой и повышение проезда,хочу напомнить,что продовольственн ые товары ежедневно тоже повышают в цене,но мы почему-то акцент делаем на повышение проезда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Ірина 22.11.2016 18:11
Утро - ученики, студенты, пенсионеры, льготники - все едут бесплатно! Через весь троллейбус идет кондуктор и получает за проезд деньги у десяти человек (причем многие из которых получают зарплату такую же, как и пенсионеры, и студенты). Сделайте всем платеж одинаковый, ездить будет меньше людей, а доход будет больше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Правда 22.11.2016 16:54
и та к дорого 1.50!!! против повышения
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 ах 22.11.2016 15:03
платять всі, але по 1 грн.
1 грн. = 100 солі, або дві пачки сірників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Реаліст Комаров 22.11.2016 13:59
Покотилася торба з великого горба- однозначно скоро подорожчають маршрутки. Як любить говорити одна кондуктор з маршрутки- субсидії получаєте, то й по 5 гривень заплатите.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Черкасчанин 22.11.2016 13:24
А для увеличения прибыли предприятия не пробовали понизить стоимость проезда с одновременной отменой льгот?
Было бы гораздо эффективнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Оверко 22.11.2016 13:21
Я пенсіонер, маю право на безкоштовний проїзд. Але я за те щоб зробили проїзд наприклад по 50 коп для псих категорій, відмінивши всі льготи і для всіх. Інколи користуюся цим видом транспорта. Тролейбуси ідуть перегружені, а за проїзд платять одиниці. А від держпви компенсація або з затримками, або взагалі невиплачується. І як тролейбусному парку виживати в таких умовах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #3 Семен 22.11.2016 12:49
давно пора