реклама

реклама

Міністр культури України Євген Нищук заявив, що в багатьох містах України, в тому числі й у Черкасах, частина населення є «завезеною», внаслідок чого українська культура там просувається повільно. Таку думку міністр висловив в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV

Нищук

«Ситуація, що склалася на сході і півдні країни, – це прірва свідомості. Більше того, коли ми так багато говорили про генетику на Запоріжжі, на Донбасі, то це міста завезені. Немає там ніякої генетики, це свідомо завезені! Черкаси – славний гетьманський і Шевченків край. Сам місто Черкаси наполовину завезене. Чого? Бо боялися цього шевченківського духу. І так робили! Це технологія Радянського Союзу була...», – заявив міністр, відповідаючи на питання про причини повільного поширення української культури в південно-східній частині України.

Нагадаємо, Нищук вже вражав черкащан глибиною думок. Так, раніше він казав, що до театру в Черкасах "ходить 50 чоловік"

реклама

Коментарі  

 
+7 #49 Рудий Панько 08.12.2016 10:55
Сам ти наполовину завезений на посаду в останньому революційному вагоні. Отак наполовину і лишився. А що Донбас наполовину завезений у 1950-ті жителями Черкащини, Полтавщини, Київщини - то куди тепер приткнути в контексті сепаратистськог о духу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #48 Марина 30.11.2016 09:20
Давайте проведём небольшой экскурс в историю.Черкассы всегда был красной зоной,где коммунисты на выборах получали большинство голосов,далее ближе к нашей действительност и,где как не в черкассах побеждала та полит сила.которая пропогандировал а собачью преданность к россии и её"братскому"народу,пример "партия"регионов.Я не говорю уже о продажности этих ценителей дружбы с россией на выборах." А СУДЬИ кто..."?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #47 Владлэн 28.11.2016 23:11
Друзья,а что вы так возбудились.давайте будем до конца честны-кто на выборах больше всего продаётся,отвеч аю те кому по х.р Украина, или я не прав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #46 бульба 28.11.2016 21:42
Цитую Уманский Еврей:
Обыкновенный нацизм, от пана ныщука. Он оскорбил миллионов граждан Украины, разных национальностей , включая и этнический украинцев, евреев, русских и т.д. Гнать таких министров надо метлой. Ганьба!

А от гнать то мало. Карний кодекс передбачив інший подарунок таким нацистам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #45 бульба 28.11.2016 21:41
Цитую черкащанка:
[quote name="Дід Панас - черкащанин"]Абсолютно вірно сказано! Згадайте, звідки взялися нинішні черкащани? Наприкінці 60-х, початку 70-х з власною недорозвиненою сільською культурою приїхали на будівництва промисловості Черкас і утворили унікальну сільсько-гуртожитківську культуру. Нині ми пожинаємо це "завезення" вже у третьому поколінні - музика з вікон, бруд у сучасних пакетах під під'їздами, загиджені сходи, кумівство у доходних місцях, хамство в обслуговуванні, спотворена українська мова тощо. Корінних черкащан вже немає,є лише завезені більш ніж сорок років тому, які не збагатили українську культуру, а навпаки - її нівелювали. Правильно кажуть - скрізь асфальт пробилися...

Ну прямо настоящего украинца описал. Спасибо за правду :-)

Тільки от дійсно більшість Черкащан то приїхавші з сіл області але ж то ш є українці на противагу засланим грузинам та диаспорам хасидів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #44 не місцевий 27.11.2016 18:27
[quote name="Дід Панас - черкащанин"]Абсолютно вірно сказано! Згадайте, звідки взялися нинішні черкащани? Наприкінці 60-х, початку 70-х з власною недорозвиненою сільською культурою приїхали на будівництва промисловості Черкас і утворили унікальну сільсько-гуртожитківську культуру.

Все це фігня ,малята,а точніше старческий маразм діда Панаса.
По -перше:балачка йшла про привезених з Росії війскових пенсіонерів ,які до України не мали ніякого відношення .
По друге : до людей ,які приїхали із села в Черкаси,треба ставитися з повагою і вдячністю,бо вони приїхали не від хорошого життя і працювали на найтяжчих роботах. Це працьовиті і скромні люди і якщо вони пробилися в житті "через асфальт",то це говорить про те ,що вони були кращі лінивих місцевих .
По-третє: це освідчені і культурні корінні черкащани являються ідеолагами забудуви сквера за драмтеатром,заб удови Соснівки,сквера на Митниці,фонтанч ика-пісуара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #43 Дженераль Charnota 27.11.2016 14:23
Цитую Дід Панас - черкащанин:

Дед Панас перекрестись.До 1954 года шо було за мicто Черкаси?Село.
В 60 годах в 3-5-х этажных хибарах канализации не было.Был общий туалет на подвiрї,а там була цистерна где лайно накопичувалось.Приїджала "бочка" i все.Зараз це называеться септик.Дороги були з каменю.Вул Громова наприклад.
Пiсля того як завезли молодь.Набудували гуртожитки,буди нки вище за 4 этажи,усякi ciнема,загони для танцювання гопака i село Черкаси перетворилось на дуже велике село.Але на казбетi та кривалiвки до цього дня ходят на двiр.За счет небольших участков с багатоповерхiвк ами плодами цивилизации(кан ализации)стали пользоваться и жители одноэтажного сектора.
Аесли все вышесказанное упростить то лучше ходить на теплый унитаз чем в холодном на улице петь "Ще не вмерли".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #42 черкащанка 27.11.2016 11:51
[quote name="Дід Панас - черкащанин"]Абсолютно вірно сказано! Згадайте, звідки взялися нинішні черкащани? Наприкінці 60-х, початку 70-х з власною недорозвиненою сільською культурою приїхали на будівництва промисловості Черкас і утворили унікальну сільсько-гуртожитківську культуру. Нині ми пожинаємо це "завезення" вже у третьому поколінні - музика з вікон, бруд у сучасних пакетах під під'їздами, загиджені сходи, кумівство у доходних місцях, хамство в обслуговуванні, спотворена українська мова тощо. Корінних черкащан вже немає,є лише завезені більш ніж сорок років тому, які не збагатили українську культуру, а навпаки - її нівелювали. Правильно кажуть - скрізь асфальт пробилися...

Ну прямо настоящего украинца описал. Спасибо за правду :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #41 Дід Панас - черкащанин 26.11.2016 19:25
Абсолютно вірно сказано! Згадайте, звідки взялися нинішні черкащани? Наприкінці 60-х, початку 70-х з власною недорозвиненою сільською культурою приїхали на будівництва промисловості Черкас і утворили унікальну сільсько-гуртожитківську культуру. Нині ми пожинаємо це "завезення" вже у третьому поколінні - музика з вікон, бруд у сучасних пакетах під під'їздами, загиджені сходи, кумівство у доходних місцях, хамство в обслуговуванні, спотворена українська мова тощо. Корінних черкащан вже немає,є лише завезені більш ніж сорок років тому, які не збагатили українську культуру, а навпаки - її нівелювали. Правильно кажуть - скрізь асфальт пробилися...
Про те, треба це сприймати так, як воно є, а не вдаватися до власного виправдовування . Нам треба спільними зусиллями відроджувати і Україну, і Черкаси, і культуру українську взагалі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #40 критик 26.11.2016 15:18
Цитую Таке враження:
Цитую актер:
Актер не может быть министром.

Актор може бути навіть президентом, як Рональд Рейган. Але для цього треба бути хорошим актором і мати клепку в голові. У Нищука її немає Ляпає язиком, а тоді виправдовується . Не солідно.


Да он и актер никудышний ;-)