реклама

Для черкаських студентів та видавців керівники проекту онлайн-книгарні ВсіКниги провели низку лекцій та воркшопів. Вони розповіли як працює? і чи працює взагалі? СММ (соціальний мережевий маркетинг) у книжковій галузі та як і для чого можна використовувати соціальні мережі. Зустрічі відбувалися сьогодні й пройдуть завтра в ЧНУ ім. Б. Хмельницького та в Черкаському художньому музеї.

DSC_0458

"Ми основою для себе взяли фейсбук, бо ми є активними користувачами цієї платформи. Краще працювати там де ти орієнтуєшся і знаєш аудиторію. Ми також працюємо в контакті та експериментуємо в Ютубі. У твітері ми зараз не бачимо аудиторії, яка готова купувати книжки", – говорить керівник книгарні ВсіКниги Андрій Капранов.

За його словами найрозумнішим буде постити короткі цитати з книги, пост має бути простим і швидко читатися, бо це доволі особиста комунікація. Одним з основних меседжів для соціальних мереж є вивчення аудиторії, адже соціальні мережі надають статистику про те, що подобається людям. Київські книгарі визначили критерії якості публікацій у соцмережах на сам перед - це якісне зображення й текст.

"Якщо ти є в соціальних мережах, то ти живий. Це стосується і будь-якого проекту ", - додає Аня Гай, менеджер з маркетингу у ВсіКниги.

Лектори давали поради з приводу написання постів про книги в соціальних мережах, та наголошували на тому, що слід вивчати аудиторію з якою ти працюєш або хочеш працювати.

DSC_0446

"Не обов'язково це має бути ідеально вичитаний текст. Це може бути якийсь абсолютно людяний текст, Ваші враження від книги, але з цікавим кутом подачі й персоніфіковано. Такі пости люди люблять найбільше", – продовжує відкривати секрети Аня Гай.

На початку лекції-майстер-класу гості запропонували роздали присутнім останні видавничі новинки й запропонували всім написати по цим книгам такі публікації для соціальних мереж, які хотілося б лайкнути. Протягом години аудиторія активно працювала над створенням посту, з нововигадани тегом #vsr_love-book. Лектори попросили аудиторію надіслати їм свої креативні тексти й пообіцяли проаналізувати кожен, а результати озвучити найближчим часом.

Нагадаємо, що вхід на усі лекції та воркшопи вільний. Заходи проходитимуть у межах проекту «Мозковий штурм» за підтримки Черкаської міської ради.

DSC_0439

Організатор проведення лекцій та воркшопів кафедра видавничої справи, редагування та теорії інформації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро».

Тетяна Ярош

реклама

Коментарі  

 
+3 #3 Воркшоп 25.11.2016 17:45
Той випадок, коли коментарі до "статті" мали б значно більший успіх у соцмережах, аніж сама "стаття" :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Таке враження 25.11.2016 14:25
"Не обов'язково це має бути ідеально вичитаний текст. Це може бути якийсь абсолютно людяний текст". Головне, щоб у ньому були такі слова: воркшоп, онлайн, лайкнути, меседж, менеджер, креативний. Поряд слів у реченнях значення не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Vorcshop-здрастє 24.11.2016 22:11
Дуже сподобалась низка воркшопів в контексті соціального мережевого маркетінгу. Після цього дуже захотілося створити пост з нововигаданим тегом і до нестями працювати в онлайн-книгарні. Але подивився на все це під цікавим кутом подачі та ще й персоніфіковано . І попустило... Пішов в общагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...