реклама

реклама

Соснівська райрада Черкас порадила міськвиконкому не вводити людей в оману і вивчати закони! Так у райраді відреагували на вчорашнє повідомлення прес-служби МВК про те, що працівники райради два місяці не отримують зарплату через власну халатність.

«Директор департаменту управління справами Черкаської міської ради Ірина Левченко розповсюдила інформацію про те, що нібито лише 31 жовтня увечері керівництво Соснівської райради «згадало» про виплату заробітної плати працівникам і надало документи на виплату зарплати за вересень на реєстрацію в держказначейство. Так от, у відповідь на чергову брехливу «інформацію» некомпетентних посадових осіб ЧМР надаємо фотокопії документів, які направляла Соснівська районна рада у відповідні інстанції з метою вирішення питання своєчасної виплати заробітної плати та сплати інших податків і платежів, паралельно інформуючи про всі дії працівників райради. Листи подано у хронологічному порядку, починаючи з 23 вересня 2011 року!» – йдеться у повідомленні Соснівської райради.

Нижче подаємо копію одного з листів райради.

реклама

Коментарі  

 
-28 #18 Контра 07.11.2011 13:12
Бекетов, не позорь великого архитектора! Привыкли вы там бездельники сидеть, бюджет кушать, а как показать, чем занимались и сколько за это денег проедали, стыдно стало...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-26 #17 Фелікс 07.11.2011 11:54
http://nt.ck.ua/component/content/article/37/8453.html

ну да, у руководства заплатки не малые, им есть за что держаться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #16 Бекетов 07.11.2011 10:57
%які таких зарплат в житті не бачили!%
Да чиновникам горисполкома вообще платить не за что! Безграмотные, высокомерные, наглые и в конец тупые. А Круть и контра - это их яркий пример! :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #15 Контра 07.11.2011 09:23
Лузга-лузга Душка :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #14 лузга 06.11.2011 20:15
Круть та контра гебельси одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #13 Круть 06.11.2011 15:58
Маша, пробачте, ен по 300% премій. АЛЕ по 180%-легко!

ЗДИРНИКИ!!!
У яких вистачає наглості в чомусь звинувачувати їхніх колег з міста, які таких зарплат в житті не бачили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #12 Круть 04.11.2011 13:42
Районні трудяги Душок та Дубина давно полишили свої потопаючі кораблі..залишилися тільки самі найстійкіші борці за права трудового народу і власні надбавочки та необ"ятні премії :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #11 Маша 03.11.2011 17:14
Слышиш КРУТЬ никогла надбавок 300% небыло у работников Сосновки, если ты не понимаеш, незачем писать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #10 МВК 03.11.2011 16:46
До стайні одаричевських натружених брехунів(беззуб енка, горкуна, кудрявцева, джуган ) завели необ*їзжених левченко та удод.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-32 #9 Контра 03.11.2011 13:31
конечно, невесело, если руководство только и думает, как бы просидеть еще месяц-другой в своем кресле. 8)