реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Шукав гриби, а наткнувся на людський череп. Павло Балахонов із Черкас поїхав на Чигиринщину збирати гриби. Під час прогулянки лісом помітив під деревом підозрілий предмет. Коли підійшов ближче, розгледів людський череп.

104779

"Сталося це у суботу, 26 листопада. Я дізнався, що на базарі є гриби, тож вирішив і сам поблукати по лісу. Поїхав у Худоліївку. Близько першої години дня збирався вже їхати додому, аж раптом побачив, як біля гілок щось поблискує. Коли підійшов ближче – побачив, що лежить череп. Телефон у лісі розрядився, тому вже увечері з дому зателефонував у поліцію і все розповів", – пригадує чоловік.

Вже в понеділок разом із журналістами телеканалу "ВІККА" Павло Балахонов вказав слідчим на місце знахідки. До неї повз стару покинуту ферму веде насипна дорога. Поряд – листяний ліс та болотиста місцевість, яку оточує річка Тясмин.

"Збирав тут гриби і раніше. Колись був наткнувся на останки косулі, з’їденої вовками. Тут водиться хижак", – розповідає Павло.

818601

465168

За кілька хвилин до лісу під’їжджають слідчі та експерти. Вони оглядають знахідку, описують речі, знайдені поряд: калоші невеликого розміру та одяг, схожий на жіночий. Згодом знаходять і дві стегнові кістки.

"Це вже друга подібна знахідка за останні два роки. Важко сказати, скільки тіло тут пролежало, але, судячи зі стану черепа, щонайменше кілька років. Це експерти зможуть встановити в лабораторії приблизно за тиждень. А повна експертиза триватиме три-чотири місяці", – розповідає начальник слідчого відділу Чигиринського відділення поліції Андрій Поліщук.

У Чигиринському районі наразі розшукується п’ятеро безвісти зниклих. Правоохоронці не виключають, що знайдені останки можуть належати комусь із них.

"Але є й випадки, коли родичі після тривалих пошуків зниклих звертаються в суд, аби визнати їх померлими. Після рішення суду статус зниклого безвісти втрачається, натомість надається статус померлого. Усього ж тих, хто пропав безвісти – близько 12-ти. Але це лише місцевих. Взагалі сюди людей багато й по гриби приїжджає, тож це може бути хто завгодно", – говорить Андрій Поліщук.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 115 ч. 1 – умисне вбивство. Далі справа за експертизою, яка й має розкрити таємницю знайдених останків.

985912

321927

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр