реклама

реклама

Захід, присвячений річниці початку Революції гідності почався у Черкасах біля площі ім. Богдана Хмельницького о 14-00. Нині ж, як інформує  «Нова Доба» учасники маршу, більшість яких у масках та із фаєрами в руках мітингують на Соборній площі міста.

Як зазначає, голова черкаського обласного осередку ЦК “Азов” Дмитро Кухарчук, вони вимагають у влади зменшення тарифів, ліквідацію корупції, ведення військового стану та завершення АТО. Поспілкуватися із мітингарями погодився голова ОДА Юрій Ткаченко.


Наразі коридори та деякі кабінети ОДА в диму. В Один кабінет, де сиділи дві жінки, закинули фаєр.

– Що вони роблять? Я сиджу, проводжу нараду, а вони вриваються в кабінети, лякають жінок, кричать їм “Слава Україні”. Всі в масках, приховують свої обличчя. Хай вони такими діями хизуються перед дітьми, а лякати нікого не потрібно, – обурено говорить у коментаріПро Все голова Черкаської облради Олександр Вельбівець.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #15 Петрович 03.12.2016 10:32
Налякали жінок, показали рило під балаклавою. По 15 діб з лопатою сніг горнути-це хлопчикам. Організаторам років по 2 на кар'єр у Бабани за хуліганство, ні в якому разі за масові заворушення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 правозахисник 02.12.2016 16:17
ну от скажіть чого мовчить СБУ-це ж по всій країні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 MICHAEL 02.12.2016 16:05
Хіба ОДА може ввести військовий стан? Або завершити АТО? Або відмовитись від корупції?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Очевидец 02.12.2016 10:06
Цитую Сидоров.:
Видать найманці, за гроші. Бо ніякий придурок, в здравому розумі не буде робити отаке.Але цікаве друге--хто оплатив цю акцію, це по перше, а по друге, хто в компетентних органах прошляпив і допустив до такого неподобства.

А компетентні органи стояли і дивились, як дівчат прижимали до стіни та запалювали шашки та димовухи! А на зауваження чому ви нічого не робите відповідали: "Не наша зона відповідальност і :-x :-x :-x "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #11 Сидоров. 01.12.2016 21:48
Видать найманці, за гроші. Бо ніякий придурок, в здравому розумі не буде робити отаке.Але цікаве друге--хто оплатив цю акцію, це по перше, а по друге, хто в компетентних органах прошляпив і допустив до такого неподобства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #10 Орест 01.12.2016 20:04
Те, що вони в масках - свідчення що це безробітні гопники-найманці! Тунеядці, алкашня і наркомани. Накурились - і вперед. З ними і нардеп Петренко - ватяна лялька. Відправити їх на прибірання сміття - хоч якийсь толк!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #9 Вадим 01.12.2016 19:51
Повні деб***!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #8 Обух 01.12.2016 19:18
Герої: "В Один кабінет, де сиділи дві жінки, закинули фаєр". За це в Європі впаяли б по усій строгості кримінального кодексу. Але ми не Європа, а щось інше (всі знають що).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #7 стабилизец 01.12.2016 18:52
Цитую Mister F:
Прочитав коменти і зрозумів, хлопці якщо ви завидуєте зар.пла. в 2000 грн.

Ткаченко со товарищи там ради 2000 сидит, как и новый начупрюстиции. :lol: Все остальные - в своих крайних хатах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #6 коп 01.12.2016 18:47
Цитую Mister F:
Прочитав коменти і зрозумів, хлопці якщо ви завидуєте зар.пла. в 2000 грн. то велком ту зе ОДА. Чому радоватися? Ваші співітчизники громадяни одного міста надихалися димових шашок ото класно ото весело аж до всрач... Ви не ту ОДА пікетуєте. Он КИЄВ он там головні піда...ти сидять.


С наших тоже начать надо, а то зажрались