реклама

реклама

Ученицю 5 класу, що заявила про моральні тортури з боку вчительки англійської, однокласники обізвали “крисою-українкою”, батько викликав до школи поліцію.

школа-17-900x444
На 10-річну дівчинку, що заявила про моральні тортури з боку вчительки англійської, було організовано цькування з боку однокласників. Дівчинку обізвали "крисою-українкою", батько викликав до школи поліцію. Про це "Антені" розповів батько дитини Дмитро Шакін.



Як раніше повідомлялося, учні черкаської школи шоковані емоційною поведінкою вчительки англійської мови. У вересні вчителька англійської мови стала класним керівником п᾽ятикласників і почала впроваджувати власні технології у педагогічний процес. Окрім підвищення голосу та зневажливого ставлення до дітей вчитель англійської мови ще й веде уроки мовою окупанта. Хоча в українських школах мають викладати українською

реклама

Коментарі  

 
+11 #50 ХМ 14.12.2016 11:09
Вот так из нихрена раздули скандал на 10 тем))) Прочерку есть чем заняться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #49 Сашко 13.12.2016 10:40
Цитую Елена:
Цитую Референдум:
ученица и ее родители 100% крысы ! А учителю я советую обратится в суд на телерадиокомпан ию Антенна ,те кто оскорбил русский язык и её оккупантом ! Вашу краину захопили англосакси а не русские ,разуйте очи свидоми .Язык оккупантов это английский а не русский :-x

ВЫ ЧТО, БРЕДИТЕ??? Поддерживать истеричную горе-училку, фальцетом "воспитывающую" детей? Тогда желаю , чтобы вы и ваши дети прошли вот такое "испытание" и не стали крысами!

Це шо? Лікарів терміново у 17ту школу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #48 Сашко 13.12.2016 10:39
Цитую Любов:
Як тепер гарно буде в школі. Якщо, якомусь учню, чи батькам не подобається вчитель, то треба тільки записати на диктафон все що він каже, і всі проблеми вирішено. Вчителя звільнять з посади.

Ну так не треба закокн порушувати, дітей цьувати та ображати! І тоді той запис щось буде вартий??? Треба щоб в кожному класі веб камера стояла і батьки класу могли б вільно переглядати все що там відбувається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #47 Любов 12.12.2016 22:29
Цитирую.Для Алены. "Ребёнок обнародовал хамство учителя, а вы защищаете эту истеричку? Вы слышали, ЧТО и КАК она говорила? Нет? Тогда зачем лезете в судьи?".
А Вы, слышали, что предшевствовало срыву учителчя. Почему-то об этом ничего не говорится. Ведь детки далеко не ангелочки. Не ужели у Вас ни когда не сдают нервы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #46 Любов 12.12.2016 22:19
Як тепер гарно буде в школі. Якщо, якомусь учню, чи батькам не подобається вчитель, то треба тільки записати на диктафон все що він каже, і всі проблеми вирішено. Вчителя звільнять з посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #45 Дожили 12.12.2016 20:56
17 школа - элитная!! ну хотя, если судить по то тому, шо "учительша" эментальськой породы - то да.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #44 Версия 12.12.2016 12:55
Цитую батько:
Я б не хотів, щоб моїх дітей вчила така вчителька. Дитина дома не чує такого ору, а в школі - будь ласка. І якщо там повинні спілкуватись на українській, то або роби це, або іди в іншу, російськомовну школу. І ніякого піару там немає. Вчителька - істеричка.

І деж знайти російськомовну школу? Крім 11.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #43 Сервер 12.12.2016 12:54
Оказывается этот правдоборец пытается в местные депутаты от "Свободы" пробиться. Теперь понятно на хрена этот цирк устроен. А ребенка и училку реально жалко.

Вспомните Фарион, которая ходила по детсадам с камерой и порола чушь про русские имена. Зато Москве было что показать. Давно считаю, что "Свобода" это провокаторы, работающие на Москву. Вот почитайте:
http://antikor.com.ua/articles/93058-lidery_svobody_rabotajut_na_rossiju__chernovol
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #42 Репост 12.12.2016 12:05
17 школа "перегружена" и давно уже в классах вместо положенных 25 человек учится по 37-40 человек. Посмотрите какими темпами строится Мытница и дети идут в 17 школу. На Мытнице еще с советских времен генпланом города были зарезервированы места для строительства школ и детсадиков. Но вместо них с "легкой" ничего не берущей руки городских властей там организовали платные автостоянки, а теперь уже лепят и не запланированные никакими генпланами "Семейные", "Графские" жилые кварталы, зарабатывая бабло. А проблема только будет обостряться, так, что это только ягодки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #41 федор принципиальный 12.12.2016 09:11
Цитую Каврай:
Судячи по тому,як розвивається скандал,директо р і колектив зайняли оборону і вирішили розпочати наступ. Однак,лозунги та цілі фальшиві і поразка неминуча. Можливість вирішити конфлікт на початку вичерпано,все перейшло в стадію невороття.
Жаль,колектив в 17 завжди був прогресивним.
Що сталось із ними?
Оніпченко (колишній директор) мабуть,перебува є в повному шоці від того,що сталось в його колишній школі?

До Бунякина был Саенко