реклама
Кредит готівкою
реклама

Соснівським районним судом м. Черкаси сьогодні виправдано одного з колишніх керівників батальйону патрульної служби обласної міліції у кримінальному провадженні за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Колишній працівник міліції обвинувачується у тому, що внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, не припинив дії підлеглих працівників, які виразилися в застосуванні фізичного насильства та спецзасобів до активістів і журналіста поблизу Золотоніської дамби 20 лютого минулого року.

У зв’язку з тим, що прокуратура не згодна з вказаним рішенням,  виправдувальний вирок у справі про злочин, вчинений під час подій Революції Гідності, прокурором буде оскаржено в апеляційному порядку. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, сьогодні зранку Соснівський суд Черкас ухвалив вирок у справі побиття журналіста газети «Вечірні Черкаси» Ігоря Єфімова під час Революції Гідності у 2014 році, виправдавши єдиного підозрюваного у справі. 

 

реклама

Коментарі  

 
+5 #2 Муха 12.12.2016 18:49
Бедный прокурор, поддерживать обвинение в голом деле, уж очень Югику пгокугогу хотели угодить... А судья оказался в адеквате!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 федор принципиальный 12.12.2016 17:59
Определить виновных в этом деле и принародно расстрелять,что бы не было другим не повадно мутить воду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр