реклама

реклама

В черкаському департаменті освіти і гуманітарної політики створено комісію, яка взяла необхідні пояснення щодо ситуації, яка склалася в школі №17.

105279.gif

Нагадаємо, що батьки п’ятикласників міської школи №17 звернулися до місцевого телеканалу «Антена» із шокуючим аудіозаписом уроку англійської. На ньому вчителька і класний керівник 5-го класу Наталя Макаренко істерично верещить на учнів.

Висновок комісії - рекомендували вчительку звільнити, директору Дмитру Бунякіну висловити догану. Але поки це лише рекомендації...

Мер повідомив, що телефонували міністр, заступники міністра. За словами мера, при всій повазі до міністерства, міська влада прийме своє власне рішення згодом, інформує з наради в МВК журналіст «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Андреевич 14.12.2016 13:41
Полностью согласен с Эксучителем...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Эксучитель 14.12.2016 10:06
В те "славные" советские времена,когда для того чтобы заставить угомониться ученика, хватило бы строго взгляда учителя,не говоря уже линейкой по голове.Сейчас это уже не проходить, поскольку нынешним ученикам не интересна та методика подачи информации,кото рую им пытаются "втюхивать"всё те же советские учителя,с совковым образованием. И это имеет место практически во всех школах, поскольку советская метода образования не меняется.Я всегда говорил и говорю,что в конфликте ученик-учитель, виноват учитель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Марина 14.12.2016 09:52
Цитую психіатр:
Прямі висловлювання, що ображають дитину - інваліда, інших дітей класу!!! Яка комісія??? Який ''гарадской мэр''??? Це, або психіатрія, або - кримінал. Питання мови тут другорядне і це питання до посади директора. Де прокурор з захисту прав дітей??? і де психіатр??? Нехай визначаться.

Судячи з коментарів ненависників України і палких патріотів вчительки-....апівки, значна чатсита містян потребує допомоги псіхіатра :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 психіатр 13.12.2016 22:14
Прямі висловлювання, що ображають дитину - інваліда, інших дітей класу!!! Яка комісія??? Який ''гарадской мэр''??? Це, або психіатрія, або - кримінал. Питання мови тут другорядне і це питання до посади директора. Де прокурор з захисту прав дітей??? і де психіатр??? Нехай визначаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #14 Оверко 13.12.2016 21:54
Цитую мнение:
Я считаю, учителя не за что увольнять!

Цитую мнение:
Я считаю, учителя не за что увольнять!

Цитую мнение:
Я считаю, учителя не за что увольнять!

Цитую мнение:
Я считаю, учителя не за что увольнять!

"мнение''-а не пішов би ти зі своїм ''мнєнієм'' в дупу?
І взагалі всих сепарів які як будяки розплодилися на цьому сайті давно пора вже відслідковувати і відправляти на відбудову зруйнованого Донбасу, прямо під обстрілами їхніх ''братьев по духу''.
Правий Нищук, наволочі завезенної в славне місто Черкаси, дуже і дуже багато. Пора вже серйозно зайнятися "прополкою" цих "будяків".
Слава Україні і Смерть сепарам-ворогам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 федор принципиальный 13.12.2016 21:51
Дела Министерства зарплату повышать преподавателям своевременно,а с этой ситуацией разберемся сами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 palamar 13.12.2016 20:09
Цитую Словян:
Це якийсь міністр телефонував? Часом не Нищук, це той який вважає жителів Черкас не до людьми, другим сортом! Можливо це з його ініціативи була зроблена це провокація, відразу після сказаних ним нацистських лозунгов.Заметьте що батьки відразу віднесли запис на трк антена, а ті відразу опублікували і під яким заголовком "учитель мовою окупанта вчить дітей"! Це щось інше, як розпалювання між. національної ворожнечі .Учітель має повне право подати до меж.суд на трк антена.По приводу запису: ...це Нищук.

При чому міністерство культури до МОН? Не варто розводити конспірології там де її немає. І так вчитель має повне право оскаржувати будь-які дії. І думаю, що якщо вона наважиться то вона матиме всі шанси поновитись на посаді, оскільки у даному випадку вона заслуговувала лише на догану
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 oleg 13.12.2016 20:01
Шо - опять ? Дурдом продолжается ? Проблем других у министра нет, все вопросы культуры решены ? Отлично, запасаемся попкорном, теперь будем ждать реакцию муниципалитета Квакенбурга, госдепа CША и Mежгалактическо й ассоциации рептилоидов-веганов !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Котлін 13.12.2016 19:25
Люди,шановні,ау , коли Ви вже зрозумієте- це повна заказуха від партії Свобода, їм потрібний політичний піар разом з ініціатором Шакіним. Що буде далі,давайте звільнимо всіх "незручних" вчителів. Вчителька відпрацювала 28 років у школі,випустила декілька поколінь,а зараз в результаті така подяка. Схаменіться, це є травля людини !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 служба безпеки 13.12.2016 19:02
Чергове випробування для Черкас: ми - українці чи азіопа? Наталію Макаренко - кремлівську зозулю - позбавити громадянства та відправити до улюбленого Путіна!! :P :P :P :P