реклама

реклама

Незаконні тимчасові споруди, які розміщені на пляжі Рівєра у Черкасах вже кілька років, сьогодні вирішили знести. До цього, за словами начальника управління інспектування Черкаської міськради Олександра Давиденка, до власників були застосовані всі санкції крім демонтажу.


На території, якою володіє один власник, розміщені пересувні фургончики, тимчасові споруди, а також туалети.

За словами пана Давиденка, фекалії з туалетів стікають в каналізаційну канаву, а звідти – в Дніпро, що є кримінальним злочином. Через це планували викликати поліцію.

Самі ж незаконні споруди хотіли знести, прибравши паркан, а фургони за допомогою крана також перемісти на спеціальний майданчик.

Однак, приступивши до демонтажу паркану, пан Давиденко із робітниками зіткнулись із проблемою – молодий алабай, який знаходився на огородженій території, поводився доволі агресивно.

Тому вирішили прибирати паркан з іншого боку та дочекатись представників служби чистоти, які мали б впоратись із собакою. Роботи зараз тривають.

- Я говорив з власником земельної ділянки, він у курсі знесення. Із власниками кожного будиночку я не буду говорити, бо я не маю інформації про них взагалі. До того ж, думаю, у них самих немає документів, щоб підтвердити, що вони власники, - зазначив пан Давиденко.

За його словами, власники фургонів змушені будуть заплатити штраф та певну суму за демонтаж і зберігання. Але, як показує практика, здебільшого власники не приходять за своїм майном.


реклама

Коментарі  

 
+6 #12 ХМ 15.12.2016 16:23
все постройки на причалах,( 1,2,3,5 и т.д.) царские села, домики на Дахновской канаве, котеджи за Свитанком - все ж незаконно - кто его сносить будет???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Верник 15.12.2016 16:18
Счас кто-то с баблом подвернется и построят там какую-то "спортохоту" или "бочку", а народ как не имел доступа к воде так и не будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 ХМ 15.12.2016 16:16
Цитую Мао:
Шелаш разобрать и дурак может. Когда будут снесены постройки судей,прокуроро в и прочей п..доты на санитарной охроняемой законом зоне днепра? Рыбу давно уже негде ловить из за их межигорьев.


вы не знаете ответа?? НИКОГДА!!))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 ах 15.12.2016 14:08
Цитую Адекват:
Цитую федор принципиальный:
А когда будут сносить"Царское село "или СЛАБО ?

Черкаська міськрада нагадує відомого персонажа з басні Крилова. На знос "Царського села" та інших забудов вздовж Дніпра в них кишка тонка, натомість знайшли відносно "безпорадних" цапів-відбувайлів!

в Києві це принципово http://kp.ua/photo/kiev/412103-poiavylys-foto-snosa-kyoskov-na-obolony-v-kyeve
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Адекват 15.12.2016 10:49
Цитую федор принципиальный:
А когда будут сносить"Царское село "или СЛАБО ?

Черкаська міськрада нагадує відомого персонажа з басні Крилова. На знос "Царського села" та інших забудов вздовж Дніпра в них кишка тонка, натомість знайшли відносно "безпорадних" цапів-відбувайлів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Гадюшник 14.12.2016 15:30
Цитую СБУ:
Якщо чесно то я так і не зрозумів, що саме порушують тимчасові сопоруди на ОРЕНДОВАНІЙ земельній ділянці? .



усе у 100-метровій зоні - геть!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Гадюшник 14.12.2016 15:29
а Гадюшник біля Долини Троянд?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Андреевич 14.12.2016 14:19
Собачки, блин, испугались...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Сидоров 14.12.2016 13:40
Це тільки маленький клаптик берегової смуги, що приводиться у відповідність до законодавства.Але якщо пройтись просто по беоегу , та підрахувати кількість споруд у прибережній зоні , то роботи по зносу висттачить на пару років.Нагло забудували, порушивши закон. І звичайно буде шалений супротив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #3 Мао 14.12.2016 13:17
Шелаш разобрать и дурак может. Когда будут снесены постройки судей,прокуроро в и прочей п..доты на санитарной охроняемой законом зоне днепра? Рыбу давно уже негде ловить из за их межигорьев.