реклама

реклама

Батьки класу Наталії Макаренко, вчительки 17-ї школи, яка кричала на дітей, прийшли сьогодні на сесію міськради після того як дізналися про рішення департаменту освіти та гуманітарної політики звільнити вчительку та оголосити догану директору школи.

IMG_20161216_114024

У коментарі «Прочерку» директор департаменту Марина Бакланова підтвердила, що спираючись на висновки комісії по вивченню ситуації в 17-й школі департамент ухвалив рішення про звільнення Макаренко і догану директору школи Бунякіну.

Наразі кілька десятків батьків скупчилися біля входу до сесійної зали. Марина Бакланова обіцяла їм, що у зв’язку з їх зверненням комісія поновить свою роботу.

Як відомо, скандал у школі спричинили аудіозаписи з уроку в черкаській школі №17 учительки англійської мови Наталії Макаренко, яка гучно сварила учнів російською мовою, згадуючи при цьому «советскую власть». Оприлюднення записів викликало серед учнів, батьків та громадськості неоднозначну реакцію.

реклама

Коментарі  

 
0 #70 СОЛДАТ 21.12.2016 19:18
Ну і яких ти хочеш фактів "копе"?Можу привести тільки один.Русскіє для украінців були,є,і будуть ворогами.Ти цьому найперше підтвердження.І не треба тут розказувати про народ який виживає.Виживають такі як ти, бо працювати не хочуть і не вміють а тільки скиглять і розказують як хороше було при "совку" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #69 коп 21.12.2016 17:51
Цитую СОЛДАТ:
Та ні "копчику" - все-таки народ ЖИВЕ.Не буду сперечатися-живе бідно,працює тяжко,тягнеться із останніх сил до кращого життя, а крім того ще і воює на Сході за свою землю.Але не плаче і не скиглить мій народ на відміну від таких засранців як ти, бо знає що правда на його стороні.Так що кацапчику закрий свого ротика і тихенько сиди собі дурнику поки до тебе не добралися.Надіюсь, що доходчиво пояснюю, чи перекласти на зрозумілу тобі мову? :-)


Переведи только с фактами, а не пустословие лей :lol: О какой правде, ты говоришь, дурнику :lol: Вас за дурникив здесь и держут :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #68 СОЛДАТ 20.12.2016 21:57
Та ні "копчику" - все-таки народ ЖИВЕ.Не буду сперечатися-живе бідно,працює тяжко,тягнеться із останніх сил до кращого життя, а крім того ще і воює на Сході за свою землю.Але не плаче і не скиглить мій народ на відміну від таких засранців як ти, бо знає що правда на його стороні.Так що кацапчику закрий свого ротика і тихенько сиди собі дурнику поки до тебе не добралися.Надіюсь, що доходчиво пояснюю, чи перекласти на зрозумілу тобі мову? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #67 Антивата 20.12.2016 21:53
Цитую Влад:
Эй ты антивата ,так ездуй в Канаду и Швецию ! Что тебе держит на нашей совково-ватной земле украинской !? )) :lol: Заодно забери всех своих чинуш и убирайтесь с нашей земли !


Краще ви звіздуйте в Рашку, а ми тут без вас збудуємо Канаду або Швецію. Ну а чинуші не мої, вони сіль землі кацапської, вони ваші, так що забирайте їх з собою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #66 коп 20.12.2016 14:30
Цитую СОЛДАТ:
Владіку і Копу.Хлопчики - ви тут не живете.Ви просто поки-що прописані на нашій украінській землі.Прописку ми вам сєпаркам поміняємо,так що готуйтеся помаленько... :-)


Здесь народ не ЖИВЕТ, а ВЫЖИВАЕТ. А ты продолжай этому радоваться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #65 СОЛДАТ 20.12.2016 13:09
Владіку і Копу.Хлопчики - ви тут не живете.Ви просто поки-що прописані на нашій украінській землі.Прописку ми вам сєпаркам поміняємо,так що готуйтеся помаленько... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #64 Влад 20.12.2016 00:01
Я живу на своей русской Черкасской земле ,это ты здесь солдат американского члена нато в гостях ) Ну ничего скоро будешь в евроамерике )) подожди чуток .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #63 У 17 школы есть шанс 19.12.2016 23:48
Смыть позор и войти в историю она сможет. Если организует там у себя фотовыставку "рашка глазами Черкащан" и поручит её открыть самому ху*лу!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #62 Говори по-русскиилиУМИРАЙ 19.12.2016 22:50
Цитую просто цитата:
«Россия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерме и при этом желает потопить в нем весь мир...» – И.А.Ильин (1882-1954) , русский философ

Вы еще псевдоцитат Бисмарка давайте сюда. Все кто постят эту чушь на самом деле не понимают, что для авторов этих цитат УКРАИНА=РОССИЯ и не иначе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #61 коп 19.12.2016 21:24
Цитую СОЛДАТ:
Владик-а ты чего тут мучаешся? В рассеюшку не тянет?Твоя земля там :-)


Не тебе указывать, где и чья земля!