реклама

реклама

Ідею присвоєння Канівській спеціалізованій школі №6 із поглибленим вивченням іноземних мов імені загиблого «кіборга» Анатолія Чупилки, не підтримав трудовий колектив навчального закладу.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію очільника депутатської фракції ВО «Свобода» в Канівській міській раді Юрія Гамалія.

Так, у відповідь на депутатське звернення щодо присвоєння спеціалізованій школі №6 із поглибленим вивченням іноземних мов імені Анатолія Чупилки, у навчальному закладі провели збори трудового колективу, на яких було обговорено дане питання.

Відтак, як зазначається у тексті відповіді, що надійшла за підписом міського голови Ігоря Ренькаса на звернення ще одного депутата від ВО «Свобода» Сергія Засенка, 29 осіб, які були присутні на зборах трудового колективу, вирішили, що наразі недоцільно змінювати назву навчального закладу.

Натомість сам очільник регламентної комісії та фракції ВО «Свобода» в міській раді Юрій Гамалій прокоментував цю ситуацію таким чином: «читаючи відповідь міського голови, константую факт: антинаціональна, антисвободівська, антиукраїнська позиція у канівській освіті на виду».

Пропонуємо вашій увазі скановану копію відповіді на звернення депутата, а також його коментар стосовно даної ситуації.

giFull.ashx

Коментар Гамалiя

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #20 Небайдужий 11.01.2017 06:14
Цитую Реаліст:
Цитую бульба:
неосвіеність

Що тобі, пшичко, завадило написать хоча б це слово без помилок? :lol:
Заважає твоя неосвіЧеність? ;-)
Так завжди буває, коли хтось неоправдані понти колотить...

"НЕВИПРАВДАНІ"
Ні, розумахо? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Реаліст 21.12.2016 11:25
Цитую бульба:
неосвіеність

Що тобі, пшичко, завадило написать хоча б це слово без помилок? :lol:
Заважає твоя неосвіЧеність? ;-)
Так завжди буває, коли хтось неоправдані понти колотить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 відписка 21.12.2016 09:17
Не логічний висновок листа мера.Прочитайте уважно останній абзац -маразм повний(чи я чогось не второпав).
І питання до мера:А якби славний трудовий колектив канівської школи одноголосно вирішив присвоїти школі з поглибленним вивченням іноземних мов імені Путіна чи РозПутіна, Ви б,поважний , також виконували функцію статиста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Песиміст 20.12.2016 22:10
У бульби уже рук не вистачає держати те, що ій тут натикали.Так що "копе" ти не встиг :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 бульба 20.12.2016 22:00
Цитую Реаліст:
Цитую ZNZ:
Яка ж ти все-таки ватна погань, "бульба"!
Співчуваю тобі - ти кожного ранку бачиш свою пику в дзеркалі :-x

А "бульба" навіть гордиться тим, що вона - погань. Писала навіть, що її нік означає "пшик", тобто па-русскі "нічтожество".
Вона знає, що абсолютно нічого не досягла в житті, а пенсія - вже не за горами. Саме тому і психує так, наче в її нікчемності винна країна, повітря якої вона псує.
Такі не заслуговують, щоб з ними сперечалися - їх просто потрібно ігнорувати як непотріб - щоб вони тупо вили на портрет путлєра і сходили жовчю від ненавивисті до всього оточуючого. ;-)

Ну Ви зрозуміли рівень свого інтелекту по тому як складно Вам думки складати в речення українською мовою, так і лізе з Вас хамство і неосвіеність. Нажаль Ви втрачені для цивілізованого світу назавжди, тому і сиплете своїм помелом неосмислюючи суті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Гена 20.12.2016 20:00
Когда пытаюсь представить в реале виртуальную инетовскую "бульбу", почему-то сразу представляется исконно руззський персонаж с мульта про Чебурашку - старуха Шапокляк, вечно гадящее создание с крысой в рукаве :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Дєржи, пульба! 20.12.2016 18:43
Цитую Коп:
Бульба так держать!

І шо імєнно ти дал падєржать бульбє? :zzz ;-) :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Коп 20.12.2016 17:33
Бульба так держать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Реаліст 20.12.2016 13:25
Цитую ZNZ:
Яка ж ти все-таки ватна погань, "бульба"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 ах 20.12.2016 11:40
[quote name="черкаська школа"]Пострадянські школи ні на що не здатні. Подивіться на Тетяну Макаренко - прихильницю "радянської влади" - є питання?[/quot
обмежені совком - болото