реклама

реклама

У Черкасах 13 грудня люди протестували проти отого он чорного об’єкта поза Палацом одружень (вул.Небесної сотні, 5). І тому, що хазяї приміщення пофарбували його в колір «графіт». І з остраху, що в цьому приміщенні, де був фітнес-клуб «FitCurves», відкриють чи то кафе, чи то кальянну. Бо все ж робиться без відома громади, нарікають жильці. Про це пише «Черкаський край».

5dd8f4e3d5c607acbbad518f0f5c2d30_XL

І це ж сквер Василя Симоненка. Це площа радості, сюди діти приходять з учителями, наречені квіти кладуть. Симоненко писав «і білява хата» про материнську хату, а тут — зробили ніч і траур, — обурюється член міської ради ветеранів Олександра Степанчук.

— Коли фарбували, ми хотіли поспілкуватися з власником. Малярі покинули роботу й ми всі стояли, чекали понад годину, але його так і не було. Поліція, яку ми викликали, теж розвела руками. І в нас у домі є люди, які кажуть: «а чим погане чорне? В цьому щось є». Але ж це приміщення має бути в ансамблі симоненківського скверу! — переконана Ольга Павленко. — В  реконструкцію скверу скільки вкладено, Палац одружень реставровано. Коли здавали комплекс, он ту перукарню змусили перефарбувати фасад. Ми віднесли листа до міськвиконкому. Нам сказали: чекайте відповіді.

— Ми телефонували в міське управління архітектури, з інспекції приходили — нічого так і не прояснилося, — бідкається Галина Вдовиченко. — Хто б міг таке уявити, що витязь поезії буде під баром?

Та не менш ніж жителі, здивовані в Черкаському міськвиконкомі. Так, начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександр Давиденко повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці»: «Стосовно цього об’єкта вже ціла детективна історія. Мешканці сусідніх будинків і мітинги проводять, і листи пишуть, і телефонують. Їм не подобається колір, вони не хочуть кафе під своїми вікнами. А підприємець має дозвільні документи від влади. Вже навіть цілодобовий режим роботи погоджений».

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 стабилизец 23.12.2016 12:22
какие "мы", такая и власть. если бы гэндэли не пользовались спросом, их бы не было, так же, как антисанитарных МАФов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 ах 23.12.2016 12:11
Шановні, не переймайтесь, є більший шедевр архітектури і містобудування на розі Благовісної і Смілянської. Майстерно закладені липи тротуарною плиточкою, поставлені біленькі сарайчики. А тротуарчик то вже шедевр, чекає дощику і сніжку. Він нижчий за подіум для біленьких сарайчиків. Водії мабуть будуть бачить все перехрестя. З вікон Управління ще кращий огляд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Олена 23.12.2016 10:05
Цитую Светлана:
Любое, абсолютно любое строительство в этом городе, происходит с ведома Бондаренка, Давиденка, Овчаренка. Такого ужаса в Черкассах не было со времен Волошина, с его то тремя классами образования. Давиденко сегодня штампует разрешения - МАФы, рыба с машины в центре города, ларьки (весь центр - "одесский 7-ой километр"). Страшно представить,как ими Бондаренко оставит после себя Черкассы.

Если мы будем гневно обличать эту шваль только сидя на диване,конец Черкассам придёт ещё быстрее,чем Вы думаете.У нас есть законные способы объявить ему недоверие,через депутатов.через акцию мирных протестов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 R 23.12.2016 07:25
Цитую Толя металл:
Я сказав там буде ГЕНДЕЛЬ, мер я чи не мер!!! Якщо не подобається їдіть до Гури "решать". А будете булькать взагалі девятиповерхівк у під знос пустимо!!!

Долой лысянскую оккупацию ! Сэло йыдь додому !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Толя металл 22.12.2016 16:43
Я сказав там буде ГЕНДЕЛЬ, мер я чи не мер!!! Якщо не подобається їдіть до Гури "решать". А будете булькать взагалі девятиповерхівк у під знос пустимо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 MICHAEL 22.12.2016 15:51
Які вони огидні, оці чинуші "Давиденки", які нічого путнього в житті не зробили і ніде фактично не працювали,а тільки "рєшают вопросы". Краще би владі взагалі заборонити будь-які нові побудови в центрі міста, допоки не будуть сидіти в департаментах професіонали. хай хоч і 100 років пройде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Насосали сенсацию 22.12.2016 15:46
Шо за бред? где памятник и сквер и где "чорна будивля"? Шо страшная - то отдельная тема, но при чем тут Симоненко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 Сергей 22.12.2016 15:30
ну реально бред черный красивый цвет отлично смотриться а людей не понимаю лучше они бы беспокоились что у них кафе под окнами а не какой у него цвет это же шум
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Светлана 22.12.2016 14:53
Любое, абсолютно любое строительство в этом городе, происходит с ведома Бондаренка, Давиденка, Овчаренка. Такого ужаса в Черкассах не было со времен Волошина, с его то тремя классами образования. Давиденко сегодня штампует разрешения - МАФы, рыба с машины в центре города, ларьки (весь центр - "одесский 7-ой километр"). Страшно представить,как ими Бондаренко оставит после себя Черкассы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Москаль Чарівник 22.12.2016 11:41
Нє, коли під носом у Черкаського краю виростало ше одне чорне убожище "графіт" - вони шось нічого не писали, бо то папкине. а шо позволєно Юпітєру, те зась бику. А до тієї редакції Василь має більше відношення, ніж до того скверу. Власне, до нього він взагалі не має ніякого відношення, бо тоді редакція "Молоді" знаходилася на углу Хрещатика-Смілянської. Там встановили гранітну брилу як місце майбутнього памятника Симоненку. Ну наші тупіци шось напутали і зафігачили пам’ятник чорт зна де. а брилу свободівці покрасили в чорне і намалювали там якогось покемона. Отака вкратце історія мєсного архітектурного маразму)))