реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

22 грудня на сесії Канівської міської ради батькам Анатолія Чупилки, депутата-свободівця Черкаської обласної ради, захисника Донецького аеропорту, було вручено медаль «За жертовність і любов до України».

Юрій Гамалій, голова свободівської фракції в Канівській міськраді з цього приводу зауважив: «Ось так Патріарх Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет пам'ятає героя та відзначає його заслуги. Кожен із нас завдячує Анатолію Чупилці своїм життям. В такі моменти дуже прикро, що канівським вчителям «не на часі» присвоїти школі, де він навчався, його їм'я. Проте ми не зупиняємося й продовжуємо вшановувати друга Анатолія своїми справами: голосуючи на сесіях на користь громади та організовуючи різноманітні спортивні заходи, які так любив проводити наш побратим».

Медаль За жертовність Анатолія Чупилки

Довідка: 31 березня 2015 року за результатами експертизи ДНК було ідентифіковано тіло "кіборга" Анатолія Чупилки, депутата Черкаської обласної ради від ВО «Свобода», який загинув у боях за донецький аеропорт. В Анатолія залишилася дружина Валерія та троє синів - Тарас, Богдан і Данило.

Прес-служба Черкаської обласної організації  ВО «Свобода»

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Щиро шаную 23.12.2016 11:27
Слава Герою! Він був справді абсолютно не схожий на решту черкаських "свободівців".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр