реклама
Sucurity Police

реклама

Очільником Черкаської обласної поліції став Валерій Лютий. Сьогодні, 24 грудня, в.о. керівника Нацполіції Вадим Троян представив його особовому складу управління. Про це виданню «Інфоміст» стало відомо із власних джерел. Цю інформацію підтвердили у прес-службі ГУНП в Черкаській області.

500x333-images-news-102016-ddece9e873efca1f4eaeefabb0c1826c

– Під час заслуховування стану ряду кримінальних проваджень був присутній в.о. керівника Нацполіції Вадим Троян. Під час заслуховування було повідомлено особовому складу, що керівництво Нацполіції ухвалило рішення про призначення Лютого Валерія Васильовича керівником Головного управління Нацполіції в Черкаській області. Коли його хотіли призначати в листопаді, виникли питання щодо схвалення призначення Лютого громадськістю. Тому наказ про його призначення призупинили. Опісля були проведені консультації із громадськістю, після яких таки ухвалили рішення, що Лютий очолюватиме Головне управління Нацполіції у Черкаській області, – коментує речник ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Полковника Валерія Лютого призначено керівником ГУНП ще 1 листопада, але через протести громадськості до сьогоднішнього дня він до виконання обов’язків не приступав.

реклама

Коментарі  

 
+2 #27 время бежит бысто 27.12.2016 09:04
В.Лютый, уже теряет драгоценное время управленца. За время этой месячной "возни", прежде всего нужно было детально изучить оперативную обстановку в области и кадровый потенциал нашей милиции-полиции, а 24.12.16, в день своего представления, публично презентовать гражданам свои первые и громкие управленческие решения начальника полиции. А получилось так, что нам и оценить объективно нечего.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Ох 26.12.2016 21:04
Цитую депутат:
Саме розуміння активіст в нас очевидно не визначено, я розумію активісти можуть прибрать сміття, пофарбувать огорожу, але щоб одні активісти прибирали сміття, а інші смітили, цього я не розумію. Рівно так не розумію, одні за призначення на посаду, інші проти, тому навіть вулиця має вимагати законні вимоги, ну а не реагувати на законні вимоги це вже злочин.

Звичайні г@мномути, вони і самі це відчувають в собі, але несподіваним чином в г@мномутстві вловили соціальний ліфт.
Воно хай би було, але питання в тому, що від держави залишиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 депутат 26.12.2016 11:19
Саме розуміння активіст в нас очевидно не визначено, я розумію активісти можуть прибрать сміття, пофарбувать огорожу, але щоб одні активісти прибирали сміття, а інші смітили, цього я не розумію. Рівно так не розумію, одні за призначення на посаду, інші проти, тому навіть вулиця має вимагати законні вимоги, ну а не реагувати на законні вимоги це вже злочин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 депутат 26.12.2016 11:04
Дивно, що представлення відбулося не о 2-й, 3-й годині ночі. Не зрозуміло хто саме проводив консультації з активістами і хто такі є активісти. І останнє, якщо темою консультацій було не вирішення особистих питань активістів, в що абсолютно не віриться, а беззаперечне дотримання, як самим керівником,так і його підлеглими, Конституції і Законів України. Тому активісти, діючи від імені громади повинні індентифікувати себе та повідомити, що було темою консультацій. Друге, знаю, що сотні людей, через бездіяльність чи незаконну діяльність поліції, роками не можуть знайти захисту, тому активісти допоможіть цим людям, а ми по цьому, дамо оцінку роботі керівника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 федор принципиальный 26.12.2016 08:34
КТО ВЫИГРАЛ-НАРОД ИЛИ ВЛАСТЬ ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Фельдшар 25.12.2016 20:33
Цитую чехов:
Цитую Чи добрий Лютий?:
В.о.керівника Нацполіції Вадим Троян - представник "Азову". А перед цим "Азов" у Черкасах бастував проти призначення Лютого. "Несостиковочка"? :lol:

ЇХ ПЕРЕКОНАЛИ , І ВОНИ УСВІДОМИЛИ ХИБНІСТЬ ОБРАНОГО ШЛЯХУ ......

А вони, що здатні щось усвідомлювать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Це так 25.12.2016 20:24
Як мінімум людина вміє тримати удар...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 ХМ 25.12.2016 17:38
Цитую Kaban:
Цитую В. Белий:
аууу автомадани і азови,і на Олену ті кіпіші були??? як це ви "ворога" допустили??? чи він за місяць змінився??

На тому "кіпіші" пацики нарубали собі "капусти" під новорічну ялинку!!! Це ж їх спосіб життя! Чи ви не читаєте інтернет про цю "братву" новоявлену ?!


це ж сарказм був, про цих "патріотів" давно все ясно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #19 Kaban 25.12.2016 10:05
Цитую В. Белий:
аууу автомадани і азови,і на Олену ті кіпіші були??? як це ви "ворога" допустили??? чи він за місяць змінився??

На тому "кіпіші" пацики нарубали собі "капусти" під новорічну ялинку!!! Це ж їх спосіб життя! Чи ви не читаєте інтернет про цю "братву" новоявлену ?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 бульба 25.12.2016 01:07
Цитую панк:
Де автомайдан?