реклама
Програма навчання депутатів
реклама

У дошкільному навчальному закладі № 38 «Золотий ключик» завершуються ремонтні роботи, передбачені Програмою соціально-економічного та культурного розвитку міста Черкаси на 2016 рік.

У ньому частково оновили фасад, на що в бюджеті розвитку передбачено кошти в сумі 551тис. 180 гривень. Добігають до кінця ремонтні роботи двох групових осередків, які передбачають, що вже з початку 2017 року садочок гостинно відкриє свої двері для 50 маленьких вихованців.  Це все коштувало для міського бюджету 654 тис. 820 гривень. Наразі інженер із технічного нагляду проводить перевірку остаточних актів виконаних робіт.

«Міський голова Анатолій Бондаренко та депутатський корпус значну увагу приділяють галузі освіти. Наступного року ми обов’язково продовжимо виконання робіт, задля забезпечення найкращих умов для вихованців черкаських дошкільних навчальних закладів Відкриття нових групових осередків є пріоритетним завданням, яке стоїть перед нами», – відзначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

Про це повідомили на сайті Черкаської міськради.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр