реклама

реклама

Новопризначеного начальника головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерія Лютого переслідували, коли він сьогодні їхав на роботу з готелю «Днiпро», де проживає. Про це він щойно розповів на прес-конференції.

 

Лютий4 – Це було вранці, близько 7:25. Я вийшов з готелю, за мною приїхав службовий автомобіль. Біля готелю мене чекали якісь люди, побачили мене i почали щось викрикувати. Потім одна людина вскочила в своє авто, i мене, порушуючи правила дорожнього руху, переслідували до самого управління, – сказав Лютий.

Хто саме його переслідував, він не знає.

А додав лише, що незабаром планує винаймати приватне житло.

Нагадаємо, після того, як 24 грудня полковник Валерій Лютий офіційно приступив до виконання обов’язків керівника ГУ НП в Черкаській області, він після наради в Черкасах поїхав в Умань. Там вже в офіційному статусі Лютий розбирався в інциденті, що мав місце в ніч на 21 грудня, коли невідомі напали на синагогу.

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 стабилизец 28.12.2016 22:53
Поселить в одном подвале с Дядченком. В туалет только под присмотром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 правда 28.12.2016 22:13
для чого стільки пляшок води??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Галя 28.12.2016 21:58
Не туркайте поліцію, вона й так затуркана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 RATM 28.12.2016 21:14
Цитую федор принципиальный:
Что это за мент,что жалуется черкащанам,что его обижают.

На жалость мусор бьет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 федор принципиальный 28.12.2016 20:24
Что это за мент,что жалуется черкащанам,что его обижают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Ужасть 28.12.2016 19:38
Цитую СОЛДАТ:
Є тільки два варіанти хто переслідував.Або Правий Сектор або біла гарячка.Не обдєлався -Лютий? :lol:

Цитую СОЛДАТ:
Є тільки два варіанти хто переслідував.Або Правий Сектор або біла гарячка.Не обдєлався -Лютий? :lol:

Цитую СОЛДАТ:
Є тільки два варіанти хто переслідував.Або Правий Сектор або біла гарячка.Не обдєлався -Лютий? :lol:
с
А может то был страшный маньяк-насильник, и хотел его таво, обесчестить чесного мента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Дуже схоже 28.12.2016 19:32
на розповідь Януковича про його втечу з Украіни.Зразу видно що одна школа. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 СОЛДАТ 28.12.2016 19:02
Є тільки два варіанти хто переслідував.Або Правий Сектор або біла гарячка.Не обдєлався -Лютий? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 депутат 28.12.2016 18:45
Не думаю, що це не зовсім правильно, що Лютий поїхав в Умань розбиратись в інцинденті, щодня по області багато інциндентів, тому розбиратись повинні на місцях, а він повинен розбиратись з тими, що не розбираються. Черкаси-Умань не близька дорога.