реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час сьогоднішньої довгоочікуваної прес-конференції сказав, що неприпустимим є ситуація, що в мера немає службового автомобіля.

images

– Ну, гаразд, міський голова, але заступники! Вони, що, на конях повинні їздити чи на вертольотах? Я вважаю, що це необхідність, – зазначив Бондаренко

Нагадаємо Анатолій Бондаренко свого часу задекларував 9 автомобілів.

реклама

Коментарі  

 
+9 #27 Фиксаж 30.12.2016 12:09
Личных 9 машин, в декларации доходов "ноль", на иждивении жены которая зарабатывает на семью "репом". Очень колоритно. Правда был свидетелем как мера привозят с обеда не крутом "рендж ровере" Не понимаю зачем ему пересаживаться на служебный "Ланос"? Не будет же он транжирить бюджетные деньги на тойоты, когда в городе ни тротуаров ни дорог?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Черкащанин 30.12.2016 10:38
Цитую бульба:
ТАК ЯКЩО ВИ ВЧИТЕЛЬ ТО ходіть на уроки з 30-ма ручками і олівцями, навіщо вам зарплата. Медсестра хай зі своїми шприцями ходить і ваткою. Мозок вмикай.

Ти не хами тут, ватна падаль. сама, як хочеш - цілуй в ..... свого Бондаренка, але іншим навіть не пробуй вказувать, чмо, що їм говорить про такого "мера"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 стабилизец 30.12.2016 08:57
можно вывезти толю из лысянки, но лысянку из толи - никогда. шо там дальше в категории "сельский шик" - рэзыдэнция, охрана, гвынтокрыл, международные путешествия...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Каврай 30.12.2016 01:49
А т34 не хоче?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Олена 29.12.2016 22:29
Цитую бульба:
Цитую стабилизец:
Цитую правда:
толя, невже тобі 9 машин своїх мало? ох ти і залізяка

Уже не зализяка, а магнитяка. Общественный транспорт для народных слуг самое оно. Кому не ндра - нанимает ришку за свой счет.

Не меліть дурниць. В сільських радах є службові автомоібілі зі штатом в 20 осіб. В мерії їх повинно ну ніяк не менш ніж в облраді.

А я согласна с бульбой,пусть садятся на таврии,как головы села.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #22 Коля 29.12.2016 20:55
А городским транспортом - слабо. Опять же ближе к народу. Заодно и о проблемах города узнаете,побольш е чем на собраниях и заседаниях. Наверняка и предложения их решения получите. Вы попробуйте, вам понравится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #21 бульба 29.12.2016 20:16
Цитую бульбашка:
Служебные авто меру и замам нужны позарез :P . Не забывайте - они бизнесмены и нужно в робочий час прокрутить все оборутки. Ха-ха-ха :P

ТАК ЯКЩО ВИ ВЧИТЕЛЬ ТО ходіть на уроки з 30-ма ручками і олівцями, навіщо вам зарплата. Медсестра хай зі своїми шприцями ходить і ваткою. Мозок вмикай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 Небайдужий 29.12.2016 19:47
Мабуть хоче персональний автомобіль з крутими номерами та водієм. А ще пару автомобілів супроводу. Як Тулуб. Той теж вважав себе вершителем, при його появі всі мали вставати, їздив в Мерседесі в супровіді ДАІ. Його портрети висіли в коридорах ОДА, в кабінетах керівників районів та навіть кабінеті тодішнього голови облради!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #19 патріот 29.12.2016 18:47
Оце лисянський бик тормознув з репліками....ну куди йому містом керувать....ото служба таксі чи транспортний цех на Нібулоні максимум його планка...
Лексуси останньої моделі вони покупляли...по 3 млн грн. Ото і їздіть на них по дорогах які взимку ремонтуєте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #18 Громада 29.12.2016 17:20
Дивно і сумно. Одарич їздив на своїй і не задавав питань. Крім цього ще й зарплату не отримував.А тут понесло. То хто ж тоді вболіває за місто? Навіщо обіцяв? Та і сьогодні не сам же за кермом свого Лексуса?