реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко хотів би, аби винні у завданні збитків міському бюджету під час покладення тротуарної плитки у місті, були покарані, за умови доведення їх вини. Про це він розповів під час сьогоднішньої прес-конференції.

Нагадаємо, комерсанти мали змінити покриття на більше ніж пʼяти тисячах квадратних метрів тротуарів. Вартість проведення робіт становила 2,4 мільйона гривень. Зокрема, співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією викрили збитки, завдані бізнесменами міському бюджету під час ремонту тротуарів у Черкасах.

- Кримінальна справа порушена, слідство триває. Підрядник, який виграв тендер, довів протилженість експертизи і те, що його продукція відповідає нормі, - наголосив Анатолій Бондаренко.

За словами міського голови, у Черкасах є два виробника тротуарної плитки. Вони мають відповідні сертифікати. Ще одне підприємство, послугами якого користаються в Черкасах, знаходиться в Києві.

Анатолій Васильович також додав, що оскандалений підрядник вигравав тендер через систему електронних закупівель «Прозорро».

реклама

Коментарі  

 
+13 #8 Каврай 30.12.2016 01:46
Чекаємо весни і зимових морозів. Ще не одна плитка перетвориться на якісний сипучий матеріал. Клепають цю плитку де попало і хто попало!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 депутат 29.12.2016 23:12
Якщо сильно хочеш, то можеш піти в одне місце, а ми знаєм, що замовники, підрядчики, поліція, прокуратура, експертиза, СБУ, суди, це одне і теж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 патріот 29.12.2016 18:41
Підрядник за 600 грн.м кв. укладав плитку...з цієї суми відкотили гривень по 200 чиновникам...а щоб вкластися в 400 грн. та ще щось і заробити..звісно прийшлось погіршити якість матеріалу...ось тут і нагрянули конролюючі органи..бо хтось "стуканув"..і зі своїх же, кому не дісталося місця біля корита з відкатами..
"Вжарили" підрядника..він такий в "нєпонятке" до чиновників...мовляв "пацани"..що робити...а ті розвели руками...ну ти типу знав на що йдешь...які ризики...розхльобуй сам чуваче...а потім мер заявляє..що в Черкасах немає потужних підрядників...Та просто люди не хотять відкачувати колосальні суми і потім за це вигрібати і в тюрмі сидіти)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Громада 29.12.2016 16:46
Достатьо уже брихати. Підрядник то Ваш товариш.Чудово знаємо хто і як давав йому підряд. Та і з вдячністю він не забарився.А потім скільки Ви з ним разом фотографувалися біля цих тротуарів? А зараз не знаю про що іде мова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Сидоров 29.12.2016 16:02
Отличная позиция головы. Типа,я не я и хата не моя.Но он же ,типа, хозяин города. Поэтому нехай фильтрует базар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 дивуюсь 29.12.2016 15:33
Виграють тендери як найкращі, а виконують роботи не так як треба і ще й крадуть. Коли вже ці крадіжки закінчаться? Коли наїдяться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Муха 29.12.2016 15:28
Где деньги,Зин?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 СБУ 29.12.2016 14:21
Брехняяяяяяяя