реклама
5TV
реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час довгоочікуваної прес-конференції сказав, що неприпустимим є ситуація, що в мера немає службового автомобіля.

Разом з тим, депутат обласної ради багатьох скликань Любов Майборода зауважує, що пропозиція мера є абсурдною.

110c87c80045a801594ae8e5fd22e27f

«Коли ідуть до влади обіцяють "піклуватись про народ". Потім головним стає гасло "мені положено". Рік працювала заступником Одарича без СЛУЖБОВОГО автомобіля. У департаментах Є СЛУЖБОВІ автомобілі і при потребі заступники можуть ними скористатись. Вартість транспортного обслуговування 40 тисяч хворих дітей на рік - 600 тис. гривень дорівнює утриманню однієї машини для мера. При зарплаті 25 тисяч гривень в місяць мер та його заступники-мільйонери повинні вести себе скромніше», –– стверджує депутат.

реклама

Коментарі  

 
+1 #26 бородач 11.01.2017 10:34
не треба триндіти! Майборода практично єдиний політик в Черкасах, що живе згідно декларації. а поїхати кудись можна і за рахунок дітей, які у неї розумні і за кордоном. А ти задрипанцю і далі гний від заздрощів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Україна 11.01.2017 10:25
Майборода навчає як жити економно?????? То може поділиться як їй вдається як мінімум двічі на рік їздити за кордон на відпочинокю При цьому працюючи на пів ставки????? Тай зараз на ній свіженький загар проглядається..... Може б пожертвувада дітям.!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Немiсцевий 09.01.2017 17:13
:-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Арап 31.12.2016 22:53
Хай попросить Гуру покатати,тоді вибір буде свідомий. А то,ще не той Лексус прикуплять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #22 Юрій 31.12.2016 20:37
Цитую Олег:
...........................Судя по комментам,котор ые ну явно не в пользу бондаренко,возн икает вопрос,а кто же его выбирал? И я уверен.что и на следующих выборах выберите всё ту же срань.Так ху есть ху.

Лично я этого г-на не выбирал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #21 Олег 31.12.2016 13:18
Цитую советский финансист:
Что за кипишь, пани Люба? А вы знаете, какая ответственность лежит на председателе горсовета и его замах? Они что должны ездить на развалюхах вашего департамента? Нас так не учили.

Тоха,харошь огрызаться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #20 Сидоров 31.12.2016 10:21
Наглый до предела наш мєр.Толян , одним словом, с распальцовкой.Он же будет считать себя лохом, если у него нет служебного авто.Лисапед , нехай ему купят. Опять же для здоровья полезно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Святослав 31.12.2016 10:03
популізм - наше всьо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Влад БороFFF 31.12.2016 09:56
полозов и ссакин вы же рууськи вернитесь в свой этнос.хватить прикидываться свидомыми.От вас за весрсту несет русским духом.Чемодан-вокзал-шикотан.
Один развалил агросектор другой машиностроение( фото разобранной машины)
И еще модераторша кончай сокращать мою фамилию или вообще .............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #17 федор принципиальный 30.12.2016 20:39
Цитую Податкова:
Подивіться на електронні деларації міського голови Анатолія Бондаренка, секретаря міськради Олександра Радуцького, декларації заступників мера на сайті міської ради :D :D :D - звідки у людей такі статки? Податків не платили, а кеша як у арабських шейхів! :P :P :P

Почему шурика до сих пор не взяли за.................. ?