реклама

реклама

Медики Третьої міської лікарні Черкас нині виходжують 38-річного черкасця Віталія Душку. У лікарні він опинився із численними травмами після корпоративної вечірки. Чоловіка побили поблизу кафе. Нападників було шестеро, серед них – патрульний поліцейський, інформує телеканал «ВІККА».

Дужка

Після завершення корпоратива по Віталія приїхали його дружина з подругою. До них підійшли двоє п’яних молодиків і почали залицятися. Чоловік став на захист жінок, але на нього накинулася ціла компанія. За словами Юлії, дружини Віталія, його били навіть коли знепритомнів. Від’їжджаючи, нападники сказали, що вони, мовляв, поліція, і «в цьому місті порішають усе».

Забіяками виявилися двоє братів – Богдан та Володимир. Молодший із них, Володимир, справді патрульний.

– Коли стався цей інцидент, він перебував не на службі, в нього був вихідний. Зараз управлінню патрульної поліції у місті Черкаси відомо про інцидент, триває внутрішня перевірка, за результатами якої буде вжито відповідних заходів, – прокоментувала речниця управління Зоя Вовк.

Постраждалі також звернулися з заявою до прокуратури.

За словами лікаря-нейрохірурга Станіслава Новікова, Віталій отримав закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та забійну рану лівого вуха. Стан розцінюється як середньої тяжкості.

Докладніше – у сюжеті телеканалу.

реклама

Коментарі  

 
+8 #17 Француа 06.01.2017 15:26
Ми тута всех и вся парешаем. :lol: Просто "жесть" таких рішал взяти за їх рішала в тазик і з моста а там на суд божий випливуть значить порішали а не випливуть значить відбувся суд божий.
Всих вітаю з прийдешніми праздниками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 MICHAEL 05.01.2017 15:28
Всіх нападників - в тюрму! За груповий розбій. Мєнта (чи понта)- організатором! Хай в зоні "рєшаєт вопросы".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 лего 05.01.2017 14:28
Цитую 007:
Цитую Тест Лютому:
тест лютому: патрульного звільнити у 24 години і посадить у тюрму

Так патрульна кажись підпорядковуєть ся Києву і їм начхати на Лютого. Вони ж круті копи)))



По фік. Все одно поліцая треба садить у тюрму. А як його фамілія. хай побитий оприлюднить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Верник 05.01.2017 09:56
Дії цього "поліцейського" не витримують ніякої критики... Щас він начне брехати, що захищався, надасть ліву довідку про тілесне ушкодження і т.п. Але чому якщо так було - він не викликав патруль, не затримали "порушника" і не робили інших дій згідно законодавства??? А речниці пора вже не тільки своїм сраку прикривати а і правду казати... Триває перевірка, бла-бла-бла... Бо вступити в г..мно легко а відтерти важко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Радік 04.01.2017 22:39
а селфі біля побитого зробили ці тварини в погонах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 007 04.01.2017 22:24
Цитую Тест Лютому:
тест лютому: патрульного звільнити у 24 години і посадить у тюрму

Так патрульна кажись підпорядковуєть ся Києву і їм начхати на Лютого. Вони ж круті копи)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 чехов 04.01.2017 22:14
поживем - увидим, как "рожденная революцией" полиция будет бороться с оборотнями в погонах (нового образца), пока все происходит невнятно, может новый начальник взбодрит ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 ХМ 04.01.2017 22:04
у вихідні він не є працівником???? нах... цей чос??? То ваші внутрішні питання - був він на роботі чи ні, а даний факт не дисциплінарка а уголовщина!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Богдан 04.01.2017 20:44
Таких полицаев нужно приговаривать к смертной казни . :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 YouMustMurder 04.01.2017 20:10
Цитую Пенсіонер:
це не інциндент, а банальний злочин, а по-друге поліцейський завжди є при виконанні службових обов'язків, навіть у час поза службою. І про це пані Вовк мала би знати.

Да она вряд ли даже знает как толком картофан окучивать. Таких надо обратно в колхоз депортировать.