реклама
5TV
реклама

Вчителі й батьки Гусаківської школи Звенигородського району програли суд районній раді. Педагоги оскаржували рішення представницького органу «оптимізувати» їхню школу, пишуть «Вісті Черкащини».

040120171844052266466 – Суд відхилив наше прохання про скасування рішення районної ради, – каже колишня директорка Віра Харченко. – Отже, воно залишається силі.

Харченко не знає, чи подаватиме апеляцію.

– Треба порадитися із батьками. Якщо вони наполягатимуть, то апеляцію подамо, – каже директорка.

Голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш не сумнівався у правомочності своєї позиції:

– Попереднє рішення про оптимізацію було ухвалене 29 січня. Наступне – за півроку в липні. Всі юридичні нюанси було дотримано. Тому ніяких сумнівів у мене не було.

Нагадаємо, що після рішення Звенигородської районної ради жителі Гусакового влаштували кілька гучних акцій протесту. Учні та вчителі Гусаківської школи продовжили навчання в своєму селі. Педагогам не платили зарплату. За кілька місяців 15 дітей погодилися їздити до сусідньої Кобринівської школи Тальнівського району. Там навчаються й досі.

реклама

Коментарі  

 
+4 #1 депутат 06.01.2017 19:25
Голова РДА не сумнівався в правомочності своєї позиції,то так можна закрити всі сільські школи. Якщо ви крім красти, нічого не можите, то просто не йдіть у владу. Батькам, вчителям не здавайтесь, хай знає вся Україна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...