реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Станом на 6 січня було зареєстровано перевищення епідпорогу. У цей день він на 15% вищий, ніж у минулому році. Про це повідомляє начальник департаменту охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник, пише Вичерпно

faily_1_142446947435-710x434

На кінець 2016 року за медичною допомогою звернулося 3 тисячі осіб, з них 1500 – діти. 52% від усіх дітей – це школярі.

Госпіталізовано 246 осіб, з них 174 дитини.

За кількістю викликів «швидкої» по місту Черкаси, то, наприклад, за 3 січня 2017 року три міські поліклініки отримали близько 516 викликів. З них первинних, тобто тих, хто вперше захворів, а не потребує повторного огляду лікаря, 428 викликів, і 40 – дітей першого року життя.

- Лікарні заповнені, але ситуація не критична. Справляємось з роботою, — говорить Олег Стадник. — Лікарні працюють у штатному розписі, надзвичайних ситуацій немає.

Проте згадав і один летальний випадок: нещодавно померла жінка, окрім класичного вірусу грипу мала серйозні хронічні захворюваності. Смерть, яка наступила від серцево-судинної та дихальної недостатності, пов’язують і із ураженням організму вірусом грипу.

Нагадаємо, щоб вберегтися і не стати жертвою підступної хвороби, лікарі радять щеплюватися. Якщо ж вакцина вам виявилася «не по карману», або ж ви не хочете щеплюватися з якихось інших причин, то медики радять в першу чергу уникати контакту з особами, які мають ознаки грипозної інфекції, обмежити відвідування місць великого скупчення людей, частіше провітрювати приміщення і робити там вологе прибирання, частіше мити руки з милом, не торкатися очей, рота і носа немитими руками, користуватися масками. При виході на вулицю змазувати носові пазухи оксоліновою маззю, яка ускладнить потрапляння вірусу в дихальні шляхи.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #1 Різні погляди 11.01.2017 07:03
Глянув, сказав, що перелому нема, напевно забій грудної клітки, виписав довідку і лікування. Йду назад до невропатолога.. Стою біля кабінету з рентгеном. Лікар пробігає і так спокійно «Чекайте, буду ще не скоро».

Я за ним, кажу: «Ви мені дайте відповідь....»

Він спиною «я зайнятий!» і пішов. На пів дорозі повернув у зворотньому напрямку. Я знову питаю «Ви мені скажіть, що мені робити? Я так і не потрапив до терапевта, був у травматолога», - «Мені нема коли», – і пішов далі.

Біля кабінету стояли люди. Також в шоці, бо чекають його вже тривалий час.

Я розвернувся і поїхав додому, зробивши висновок, що більше ніяких лікарів і лікарень аж до критичного моменту.

Виїздив 100 грн, замість лікування отримав список не дешевих знеболюючих і сумнівний діагноз травматолога…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр