реклама

З 4 січня 2017 року набрала чинності Постанова Нацбанку від 25.11.2016р. № 407, якою внесені зміни щодо граничної суми розрахунків готівкою за участю фізичних осіб зі 150 тис. грн. до 50 тис. грн.

Вказане обмеження стосується розрахунків між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня  та фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню.

Щодо сум, які перевищують 50 тис. грн., їх мають право здійснювати фізичні особи шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки (у тому числі у депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті).

Додатково нагадаємо, що стосується готівкових розрахунків підприємств (підприємців) між собою, то їх гранична межа протягом одного дня  не може перевищувати 10 тис. грн.

Державна податкова інспекція у м. Черкасах

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 П 11.01.2017 21:23
Цитую Допомога нотаріуса:
А якщо не купівля-продаж, а договір дарування, тоді що?

Що-що... Те саме, що й якщо купівля-продаж: йти обом в банк, відкривати рахунок отримувачу і на нього вносити. Можна внести на той, що вже є. Потім (можна на наступний день :) всі гроші зняти і рахунок закрити. А можна і не закривати, дочекатися, поки банк "лусне". Ясно, що податки доведеться заплатити і банку за обслуговування. Ну, треба ж якось "зайві" 1600 у народу забирати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Допомога нотаріуса 11.01.2017 15:00
А якщо не купівля-продаж, а договір дарування, тоді що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...