реклама
5TV
реклама

Грудневий ринок нових автобусів в Україні збільшився в порівнянні з аналогічним показником попереднього року в 2,3 разу. У грудні було зареєстровано 195 продажів нових автобусів. Про це інформує «Укравтопром».

 

Близько однієї третини всіх продажів місяця прийшлося на автобуси російської марки ПАЗ – 63 шт. В результаті, відносно грудня 2015 року попит на ПАЗи збільшився в 6,3 разу.

Вітчизняний бренд Богдан охопив 21% грудневих продажів нових автобусів. Реалізація його автобусів становить 41 шт. Варто зазначити, що в грудні 2015 року не було зареєстровано жодного продажу автобусів марки Богдан.

Замикають трійку лідерів українські автобуси марки Атаман з результатом 22 од. (-33% до грудня 2015р.)

За підсумками 2016 року продажі нових автобусів в Україні збільшилися в два рази, а їх кількість становить 1 293 шт.

Найбільшу частку в 31% на українському ринку охопила продукція Павловського автобусного заводу. За рік реалізація ПАЗів в Україні збільшилася майже в 11 разів до 401 автобуса.

На другому місці Атаман, автобуси якого отримали в 2016 році 257 реєстраційних номерних знаків, що на 80% більше ніж у попередньому році.

Ще один український бренд – Рута потрапив в лідерську трійку з обсягом продажів 144 автобуса. Від свого результату 2015 року Рута відстала на 11 відсотків.

реклама
HBMen - аксессуары для настоящих мужчин

Коментарі  

 
0 #29 бульба 24.01.2017 00:12
А це черговий доказ що ми не те що Европі не можемо нічого запрпонувати, ми навіть свій ринок не можемо наповнити якісним у порівнянні з ціною. Крах кругом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 бульба 24.01.2017 00:09
Цитую Реаліст:
Цитую А320:
А в шоке у президента фабрика во всю работает в РФ а вы про 30 автобусов! Ему плевать как делаются деньги ложи!

Цитую Фома:
На ПАЗе укр рабочие в две смены пашут! Так что им то же выгода. А у тебя истерика одна!

"Ефективність" ватно-рашистських тупих тролів на "Прочерку" доведено! :lol:
Президент Порошенко прочитав ваші коменти, розплакався від розчулення і постановив закрить "Рошен" у рашці до травня місяця - в результаті залишаться без роботи 700 гастарбайтерів рассєйських, які пахали на українську фабрику - тепер у Ліпецьку і околишніх селах ще краще відчують всі "прєлєсті" правління недолугого вождика Кремля.
"Пішітє істчьо", сєпарки! ;-)

Ти вже не тільки куриш а й нюхаїш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Сторож 23.01.2017 18:14
Цитую А320:
А в шоке у президента фабрика во всю работает в РФ а вы про 30 автобусов! Ему плевать как делаются деньги ложи!

Агитатоp выступает в сумашедшем доме с восхвалением росийской жизни.
Аплодиpуют все, кpоме одного, стоящего в стоpоне.
– А вы почему не хлопаете? – спpашивает лектоp.
– Я не сумасшедший, я – санитар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 За что рашку не любишь? 23.01.2017 17:06
Цитую А320:
А в шоке у президента фабрика во всю работает в РФ

"Вовсю" пишется слитно ;-) У Президента фабрика в рашке работает до апреля месяца, а потом Порошенко отправит 700 своих батраков-"великороссов" искать другую работу. Чем же они тебе не угодили, малограмотному?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Пора перекрасить кремль 23.01.2017 16:41
Люблю, когда ватаны суетятся, плюсуя-минусуя комменты на форуме :D
Суетитесь дальше, уроды. Все-равно наше дело правое, рашистский враг будет разбит.
Для начала уже к октябрю нынешнего года окончательно рухнет экономика рашкостана и он очутится на подсосе у Китая.
На протяжении последующих двух лет мы будем наблюдать за тем, как Китай отжимает Сибирь "по бартеру", Германия возвращает Кенигсберг (по-идиотски переименованный в "Калининград"), Украина - Крым, Грузия - Абхазию и Осетию, а Япония - Курилы. Последней вернется домой, в Финляндию - Карелия. Где-то одновременно с выходом из *едерации Татарстана, Дагестана и Чечни, уставшей от нерегулярного выплачивания дани москвой...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Антирашист 23.01.2017 15:37
Цитую Реаліст:
"Ефективність" ватно-рашистських тупих тролів на "Прочерку" доведено! :lol:
Президент Порошенко прочитав ваші коменти, розплакався від розчулення і постановив закрить "Рошен" у рашці до травня місяця - в результаті залишаться без роботи 700 гастарбайтерів рассєйських, які пахали на українську фабрику - тепер у Ліпецьку і околишніх селах ще краще відчують всі "прєлєсті" правління недолугого вождика Кремля.
"Пішітє істчьо", сєпарки! ;-)

А у рашистів постійно головні проблеми - їхній занадто довгий язик і занадто куций розум. :lol: Зараз он Мєдвдвєдєв від імені пахана свого Вовки відмазується за його трьоп про те, що Трамп скасує санкції проти рашки. Соплі розмазує перед рашконародом - каже, що "зря панадєялісь на Дональда" :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Реаліст 23.01.2017 12:34
Цитую А320:
А в шоке у президента фабрика во всю работает в РФ а вы про 30 автобусов! Ему плевать как делаются деньги ложи!

Цитую Фома:
На ПАЗе укр рабочие в две смены пашут! Так что им то же выгода. А у тебя истерика одна!

"Ефективність" ватно-рашистських тупих тролів на "Прочерку" доведено! :lol:
Президент Порошенко прочитав ваші коменти, розплакався від розчулення і постановив закрить "Рошен" у рашці до травня місяця - в результаті залишаться без роботи 700 гастарбайтерів рассєйських, які пахали на українську фабрику - тепер у Ліпецьку і околишніх селах ще краще відчують всі "прєлєсті" правління недолугого вождика Кремля.
"Пішітє істчьо", сєпарки! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 А320 13.01.2017 22:06
А в шоке у президента фабрика во всю работает в РФ а вы про 30 автобусов! Ему плевать как делаются деньги ложи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #21 Фома 12.01.2017 21:28
Цитую Я не здивований:
[quote name="Черкасчанин"]А чего Вы Нестора минусуете?Человек прав на все 100%
Ведя войну с Россией покупать у нее автобусы- это вообще за гранью.
Тем более когда есть свое.

Як це - чому мінусують? Форумські ватники, які це роблять, прекрасно знають, що в кацапстані все менше грошей на війну і її резервів не вистачить навіть до осені 2017 року. Прості люди в Україні вже давно перестали купувати все, що зроблене рашистами. Банки рашки вимушені були навіть слово "раісся" поприбирать зі своїх назв, щоб вікна їм не били. У всій Європі така сама картина.
У плєшивого кремлін-гобліна усі сподівання - тільки на корумпованих чинуш і в Україні, і в Європі, яким іноді вдається апроштовхнути тендери - такі як із обговорюваною страшилкою на колесах від "Падловского автобуснава завода" :-x[/
quote]
На ПАЗе укр рабочие в две смены пашут! Так что им то же выгода. А у тебя истерика одна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Фунт 12.01.2017 21:19
Цитую Андрей:
Охренеть, за то что они нас убивают, давайте их автобусы покупать, чтоб у русских были рабочие места и з/п.

Че ты гонишь кто тебя в Черкассах убивает! А про рабочие места на липецкой фабрике президента расскажи! С его бизнеса налог нормальный идёт,и че то он не париться что эти деньги и в армию рф идут. Дурачек наивный