реклама

реклама

Із 16 січня в Черкаській області буде проводитися конкурс на вступ на службу до поліції. Передусім в головному управлінні Національної поліції в області планують знайти фахівців на посади 60 слідчих. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив начальник ГУ НП Валерій Лютий.

Фото Ігоря Єфімова

Фото Ігоря Єфімова

За його словами, зараз в області – великий недокомплект працівників поліції. Крім посад слідчих, також вакантні посади дільничних та сержантів.

Як наголосив начальник управління кадрового забезпечення Руслан Горяченко, пройти конкурс «достатньо легко».

– Для участі в конкурсі потрібно відкрити сайт Національної поліції та заповнити відповідну анкету. Після цього громадянин буде вважатися кандидатом на службу в поліції. Спілкування з кандидатами буде відбуватися з відео- та аудіофіксацією, – зазначив пан Горяченко.

За його словами, такі конкурси проводитимуться вперше, але їх дуже чекали. Для відбору кандидатів буде створено поліцейську комісію, на яку не матиме вплив навіть керівництво обласного управління.

– Кандидати здаватимуть фізичну підготовку, проходитимуть два види тестів: загальний і на знання законодавства, а також – психологічне обстеження. Потім поліцейська комісія розгляне матеріали і визначить рейтинг, – сказав Руслан Горяченко.

Він також додав, що зарплата слідчого поліції сьогодні становить близько 10 тисяч гривень, дільничного та сержантів – 8-9 тисяч. Конкурс триватиме до кінця лютого.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 YouMustMurder 14.01.2017 14:47
Цитую Юрист:
Цитую YouMustMurder:
Мужикам западло идти в мусарку работать

Мусор у тебя в голове, шушера ты уличная! Криминалитет делится на две касты - высшая "блатных" и низшая "мужиков". То, что ты говоришь от имени "мужиков" - это в твоем мозжечке "подкорочка" сработала 8)
А у людей уважение к полиции всегда было и будет - потому как понимают, что если не будет хотя бы минимального порядка, то подобные тебе "мужики" растащат абсолютно все.

Чё ты лепишь ? Книжек начитался ? Вы мусора и есть криминалитет. И то, что вас в полицаи недавно переименовали - правильно. Закончите так же как и полицаи в свое время.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 коп 13.01.2017 14:22
Вначале сами разогнали следаков опытных, а теперь ищут :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 депутат 13.01.2017 13:00
Як на мою думку в більшості коментарів мова іде про професіоналізм слідчих, але такі не потрібні, на скільки все погрузло в корупції. Навіть для школяра зрозуміло, що за гроші справи порушують і за гроші закривають, тому пойняття бути чесним і професіоналом не совмістимі і таких виховувать, навіть немає на чому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Думка 13.01.2017 12:19
Цитую время бежит быстро:
Кто из порядного персонала милиции-полиции в теме происходящих процессов в самой системе управления, тот прекрасно понимает, что там просто необходим "Кочегаров-2". Иначе кранты. От динамики позитив вниз, а негатив вверх, страдать в конечном итоге будет простой налогоплательщи к. И прежде всего, это должен понять сам пан начальник, а именно В.Лютый. Искренне пожелаем ему удачи.

А ти працював безпосередньо з Кочегаровим? Думаю, що ні, бо не знаєш про його матюччя і самодурство. А ще слідчих потрібно не шукати, а плекати і виховувати молодих працівників, створюючи їм нормальні умови роботи, піклуватись про кожного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Юрист 13.01.2017 12:06
Цитую YouMustMurder:
Мужикам западло идти в мусарку работать

Мусор у тебя в голове, шушера ты уличная! Криминалитет делится на две касты - высшая "блатных" и низшая "мужиков". То, что ты говоришь от имени "мужиков" - это в твоем мозжечке "подкорочка" сработала 8)
А у людей уважение к полиции всегда было и будет - потому как понимают, что если не будет хотя бы минимального порядка, то подобные тебе "мужики" растащат абсолютно все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 время бежит быстро 13.01.2017 11:23
Кто из порядного персонала милиции-полиции в теме происходящих процессов в самой системе управления, тот прекрасно понимает, что там просто необходим "Кочегаров-2". Иначе кранты. От динамики позитив вниз, а негатив вверх, страдать в конечном итоге будет простой налогоплательщи к. И прежде всего, это должен понять сам пан начальник, а именно В.Лютый. Искренне пожелаем ему удачи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ХМ 13.01.2017 09:56
Цитую стабилизец:
чепуха на постном масле, тобишь все как раньше. нафига следователю бегать и отжиматься-подтягиваться - всегда интересовал этот вопрос.


потому что он работник милиции!!! Должен уметь и бегать и прыгать и стрелять и отжиматься, в т.ч. для того чтоб пресекать преступления лично. Ситуации при работе с преступным элементом разные бывают, поверьте. Или каждому следователю охранника приставлять??? .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 ХМ 13.01.2017 09:52
Цитую YouMustMurder:
Цитую Лютый:
На Черкащині шукають 60 слідчих

Мужикам западло идти в мусарку работать


не западло, а лень... Лучше у родителей на шее до 40-ка сидеть, и пиво пить а потом в мерчендайзеры??? У нас в городе 10 тыс. не везде заработаешь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 владимир 13.01.2017 09:06
Пане начальнику ! Подивіться відео вбивства хлопця в нічному клубі Черкас і дайте оцінку професіоналізму дій своїх підлеглих. Якщо у Вас немає часу на пошук цього відео то Вам повинна підготувати інформацію пані Вовк яка строчить дуже щемливі нариси про заміну коліс в машинах поліціянтів! Цікаво, вона це зробить чи ні ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 007 13.01.2017 00:18
Цитую YouMustMurder:
Цитую Лютый:
На Черкащині шукають 60 слідчих

Мужикам западло идти в мусарку работать

Ну та да, у нас же реальні мужики в перевулках у жінок та старих людей копійки забирають, квартири чистять та сині ходять від водяри. За це прості люди таких реальних мужиків хвалять і дякують. :lol: