реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат обласної ради від ВО «Свобода» Сергій Воронов став радником міського голови Черкас «батьківщинівця» Анатолія Бондаренка, інформує «vikka». Заяву на посаду радника Сергій Воронов подав ще перед Різдвом.

 

Сергій Воронов в обласній раді

Сергій Воронов є членом ВО «Свобода», раніше працював радником голови Кам’янської райдержадміністрації. Він має автомобіль «Деу Сенс», придбаний у 2013 році. Нерухомості не має. Натомість має заощадження на рахунку в банку.

За який напрямок відповідатиме Сергій Воронов – поки що невідомо.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #15 Вікторія 18.01.2017 11:56
Цитую Очерет:
Радник без освіти. Сильно !!! ))))

Та мер теж без освіти, вибачаюсь закінчив Лисянське ПТУ, бо нагадаю хто забув, що диплом про вищу освіту куплений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Людмила 16.01.2017 12:15
Цитую Светлана:
Сколько Бондаренко нужно взять "радників", чтобы в Черкассах, хотя бы подмели улицы? Бондаренко превратил мой город в помойку, а пять этажей "радників" не могут навести в городе порядок.

Чому? Люди стараються, але їм замість 600 відстоків премії встановили усього 300%, а це заважає людям розкрити свої організаторські здібності. Плюс відсутність службового автомобілю... Так що звиняйте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Семен 16.01.2017 11:35
Цитую Светлана:
Бондаренко превратил мой город в помойку, а пять этажей "радників" не могут навести в городе порядок.

Сергей Олегович, Черкассы никогда не был вашим городом и не будет. Карманом и бизнес интересом да, так что уймитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Очерет 16.01.2017 10:43
Радник без освіти. Сильно !!! ))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Остап стоямба 16.01.2017 09:36
Цитую Светлана:
Сколько Бондаренко нужно взять "радників", чтобы в Черкассах, хотя бы подмели улицы? Бондаренко превратил мой город в помойку, а пять этажей "радників" не могут навести в городе порядок.


То в тому то і справа, їх дуже багато і кожен радить в свою користь от і Бондаренко не може прийняти ніякого рішення. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Серж 16.01.2017 09:15
За який напрямок відповідатиме Сергій Воронов – поки що невідомо

А радники це не заступники, вони ні за що не відповідають, а тільки радять і мають корочки радника, щоб вирішувати свої питання, а ще це гарна лазейка для уникнення конкурсу перед призначенням на якусь посаду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Його звали Ватнiк 16.01.2017 07:22
Пропоную ватники усіх розмірів і фасонiв.Для особливо "сознательних"
пропонується комплект ватник і ватяні штани.Кольора різні-брюки сині,
ватяна фуфайка жовта, є кольори російського прапора.
Особливо міцні.Шви прошиті титан-ниткою.Є також муляжі "Паляниця з сільницею"
для зустрічі російського світу.(У зв'язку з великим попитом, кількість товару обмежена).
Заявки надсилати на .ua або телефонувати з 9.00 до 18.00
+38 044 235-00-26
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 руль 16.01.2017 04:31
а шо Коломоєць не справляеться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Dr 15.01.2017 23:43
Цитую Антон:
Зачем бендеровца ставить

Тебя, штопаный,не спросили :lol: