реклама

реклама

Рідні вбитого біля нічного клубу 29-річного черкащанина Сергія Бондаренка вимагають від підозрюваного, аби той показав електронний браслет, який він зобов’язаний носити на час домашнього арешту відповідно до рішення суду.Про це пише "Про все"

16111902_1152037281579705_1597113437_n-424x318

Родичі вбитого та активісти не випускають підозрюваного із зали засідань, вимагаючи, щоб він показав браслет.

– Покажи мені браслет. Я прошу тебе, – ставши навколішки просила мати вбитого.

Утім, підозрюваний показувати браслет відмовляється, а його адвокат говорить, що ні журналісти, ні рідні не можуть вимагати показати електронний браслет.

Родичі вбитого та активісти вимагають викликати поліцію, щоб перевірити, чи є на підозрюваному браслет.

Разом з тим, підозрюваний у справі вбивства 29-річного черкащанина Сергія Бондаренка зізнався, що не носить електронний браслет.

За словами підозрюваного, електронний браслет йому не видали.

Зараз рідні вбитого хлопця пишуть заяву про скоєння злочину, оскільки підозрюваний зобов’язаний носити електронний браслет на час домашнього арешту відповідно до рішення суду.

Водночас захисник підозрюваного переконує: те, що його клієнта не випускають із зали суду, є грубим порушенням.

Крім того, до суду також викликали “швидку”, оскільки матері вбитого стало зле.

Зазначимо, що черкащанин, підозрюваний у вбивстві біля нічного клубу, за рішенням суду має сидіти під домашнім арештом

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Панас 23.01.2017 00:03
Надо не на колени становиться, а пи....ь таких у....в!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Ярослав 21.01.2017 22:45
Цитую каратель:
тепер морду побачили всі Черкаси, нехай спробує пройтись містом.....

Да! І чувак думаю вже не буде таким модним, як до цього, а засуне язик в одне місце і буде сопіть в дві дірочки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 01 17.01.2017 09:48
СПРАВА ФАЛЬСИФІКУЄТЬСЯ !!! Історія з браслетом відволікаючий, завчасно спланований маневр, де повинні бути покарані винні. Прокуратура має особистий інтерес, просячи домашній арешт з браслетом, є приклади, коли за вилами писані по воді підозри у вчиненні кримінальних правопорушень просить тримання під вартою. Порушення режиму домашнього арешту, вже є підставою заміни запобіжного заходу на більш жорсткий. Чому продовжили знов домашній??? Значить комусь так потрібно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 YouMustMurder 16.01.2017 22:44
Цитую каратель:
тепер морду побачили всі Черкаси, нехай спробує пройтись містом.....

Будет спокойно гулять и по улицам, и по "рефлекшенам". С такой "правохранительн ой" системой чего боятся ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 українець 16.01.2017 22:27
Убивець отрима, своє заслужене покарання, але ж це вже не йому питання чому в нього немає електронного браслета це вже питання до тих органів, які намагаються залишитись за кадром. Це прокуратура , який запобіжний вона просила прийнять, чи оскаржувала рішення суду про обрання запобіжного заходу, домашній арешт, дальші суд, наскільки правомірне рішення виніс, потім поліція, про виконання рішення суду. Зрозуміла материнська біль, мати народжувала не для того, щоб одні вбивали, А ІНШІ ПЕРЕШКОДЖАЛИ ОТРИМАННЯ ЗАСЛУЖЕНОЇ МІРИ ПОКАРАННЯ не перед ними треба ставать навколішки, а їх всих треба пожиттєво ставити навколішки, це страшніші злочинці за вбивцю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 В. Белий 16.01.2017 18:49
Цитую каратель:
тепер морду побачили всі Черкаси, нехай спробує пройтись містом.....

ніхто нічого з ним не зробить, повірте... а взагалі карати повинен закон. Зараз є резонанс , хотілось би щоб висвітлювали справу до вирока, ібо, мені, як юристу, очевидно, що там нема чого розслідувати: всі докази назовні... А допитати 10 свідків можна було давно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 депутат 16.01.2017 17:51
Та не до кінця справу потрібно до водить, а починать спочатку, бо дуже багато появляється темних плям. Всі вони роблять вигляд, що є чесні, порядні, справедливі, а на самом ділі є організованим злочинним угрупуванням. Суд вмісто обрання запобіжного заходу, тримання під вартою, обирає домашній арешт з браслетом, саме захід, який мабуть найбільш максимально відповідає особі обвинуваченого. Потім виявляється,що поліція чи браслета не має, чи не знає про його застосування. Потім геть свята прокуратура ну просто діла немає і не знає про браслет. А підозрюваний в цей час вільно пересувається, маючи можливість впливати на очевидців, як свідків. Ось така загальна картинка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 лего 16.01.2017 16:22
А кто ж родители у такого уважаемого подозреваемого, что его выгораживают всем миром и полиция и суд и прокуратура? И мать убитого становится на колени. Ну и страна! Действительно. А на счет нации ты Федя принципиальный загнул. Ты то небось русский?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 стабилизец 16.01.2017 15:44
Цитую федор принципиальный:
Ну и страна,с нами уже никто не хочет дружить потому как мы гнилая нация,извините, я о тех подонках,которы е не хотят разобраться и довести дело до конца.

Обычные двойные стандарты. Если бы убивец был родственником или корешем гневных обличителей, пели бы совсем по-другому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Реаліст 16.01.2017 15:37
Цитую федор принципиальный:
Ну и страна,с нами уже никто не хочет дружить потому как мы гнилая нация,извините, я о тех подонках,которы е не хотят разобраться и довести дело до конца.

Ти, фєдька-дурачок, за всіх не розписуйся! На "страну і націю" не гавкай, коментун трьохкопійчаний ! :-x
Є конкретне прізвище вбивці - і конкретна його харя. Хотілось би ще знати прізвище "судді", який відпустив сволоту. От до них і є абсолютно конкретні запитання!!!