реклама

реклама

«Якісь ушльопки в черговий раз нагидили на стовпах. Тут вам і нерухомісь і ворожіння і волосся з патріотами. Мабуть, працюють провокатори», – досить не літературно висловився у «Фейсбуці» депутат Черкаської міськради від «Укропу» Руслан Зоря і звернув увагу начальника управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування на розміщення реклами в неналежному місці.

При цьому на фото добре помітний плакат від «свободівців». У звязку з цим депутат міськради від «Свободи» Андрій Куча написав у відповідь колезі: «Не бухай так рано».

Зоря відповів все у тому ж стилі: «іди працюй мудак! ти працюєш за бюджетні кошти», натякнувши, що Куча є заступником директора КП «Дирекція парків».

Сподіваємося, що Давиденко зрозуміє цей посил депутатів правильно і візьме до уваги зауваження, не переймаючись особливо культурою обох…

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Тарас 17.01.2017 21:13
Цитую Антон:
Цитую Светлана:
"Давиденко зрозуміє"? Той, хто спілкувався з Давиденком знають, що це - нагла, неосвідчена, нерозумна, жадібна людина. Докази - виходим в місто й дивимся на його стан.

Так питання до мера, чому таких .аранів тримають. Там пів мерії дурня ліплять, а Бондаренко тільки язиком ляпає, з нього і клерки в мерії вже сміються

Такі підлеглі саме смак, бігають по команді фас, нарід їх нетерпить, значить не підсидять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ЗУБ 17.01.2017 20:44
Цитую Светлана:
"Давиденко зрозуміє"? Той, хто спілкувався з Давиденком знають, що це - нагла, неосвідчена, нерозумна, жадібна людина. Докази - виходим в місто й дивимся на його стан.

Ну чому неосвічена - він історик, як раз по спеціальності працює...))). А "Півас" робить все на раз!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Ах 17.01.2017 20:41
Цитую ДЖЕКО:
В точку. 90% складу нинішньої міськради - це "ушльопки" і "мудаки". Самі ж і підтвердили.

А хто ж їх обрав ?
Такі самі, кожен голосує за такого як сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 бульба 17.01.2017 20:21
та що вони ж були на майдані :lol: . Яскрава картина цього шобла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Тарас 17.01.2017 16:51
Цитую ДЖЕКО:
В точку. 90% складу нинішньої міськради - це "ушльопки" і "мудаки". Самі ж і підтвердили.

Кого обрали, ті і сидять в міськраді :P :P :P . Іших не заслужили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #7 Антон 17.01.2017 15:34
Цитую Светлана:
"Давиденко зрозуміє"? Той, хто спілкувався з Давиденком знають, що це - нагла, неосвідчена, нерозумна, жадібна людина. Докази - виходим в місто й дивимся на його стан.

Так питання до мера, чому таких .аранів тримають. Там пів мерії дурня ліплять, а Бондаренко тільки язиком ляпає, з нього і клерки в мерії вже сміються
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #6 Светлана 17.01.2017 15:11
"Давиденко зрозуміє"? Той, хто спілкувався з Давиденком знають, що це - нагла, неосвідчена, нерозумна, жадібна людина. Докази - виходим в місто й дивимся на його стан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #5 ДЖЕКО 17.01.2017 15:02
В точку. 90% складу нинішньої міськради - це "ушльопки" і "мудаки". Самі ж і підтвердили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 Сидоров 17.01.2017 14:59
Боже , спаси Україну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Ох 17.01.2017 14:56
Цитую хихи:
От і уся "робота" депутатів. :-x
.
За державу обидно...
https://www.youtube.com/watch?v=TiHacJ3OWjY