реклама
Програма навчання депутатів

Під час оперативної наради присвяченої підготовці до святкування Хрещення Господня, яка відбулась 17 січня в Управлінні ДСНС України у Черкаській області, начальник управління Віктор Гвоздь зазначив:

"Для свята в регіоні визначені офіційні місця 53-х йордані, - він також підкреслив, - співробітники управління та пожежно-рятувальних частин в регіонах, починаючи з ранку 18 січня, будуть переведені на посилене патрулювання місць масового перебування людей на водних об'єктах. У визначених згідно рішення комісій Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місцях, також будуть розгорнуті спеціальні аварійно-рятувальні пости.»

15966211_803027449835474_6247565869090420535_n

Загалом, за словами Віктора Гвоздя, під час свята у заходах спрямованих на забезпечення безпеки громадян які прийдуть на водойми будуть задіяні 173 рятувальники та 24 одиниці спеціальної та рятувальної техніки.

Минулого року коло 59 йордані чергували 170 рятувальників та 25 одиниць техніки.

Крім співробітників ДСНС коло водойм будуть чергувати 79 рятувальників обласної комунальної рятувальної служби та волонтерів, також будуть залучені 13 одиниць техніки

В обласному центрі очистити себе від гріхів та зануритися в студену освячену воду можна буде у чотирьох місцях:

1. пляж «Митницький»
(перехрестя вул. С.Смірнова - вул. Г.Дніпра);
2. пляж «Рів‘єра» - буде встановлений намет;
3. район РОК “Бочка” вул. Гагаріна
4. пляж «Річковий порт» (вул. Козацька, район Фітнес-клубу);

За попередніми даними, в ополонки на території області планують зануриться близько 26 тисяч осіб, минулого року до купелі прийшло 27 тисяч черкащан.

Управляння ДСНС рекомендує усім хто планує при здійсненні святкових обрядів зануритися у холодну воду дотримуватися нескладних правил: перед зануренням в ополонку розігріти тіло. Краще занурюватися по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Аби уникнути загального переохолодження організму, час перебування в ополонці обмежити 1 хвилиною, а пірнати не більше трьох разів.

До того ж перш ніж прийняти рішення щодо занурювання у холодну воду, зважте на свої фізичні можливості а також на стан здоров’я, миттєве охолодження тіла може спричинити проблеми із ендокринною та серцево-судинною системою, бронхо-легеневу недостатність та напад астми.

Про це інформує у "Фейсбуці" речник начальника ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Толян 18.01.2017 08:08
Гвоздь каже - Проценко інформує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама