реклама

реклама

Відомий в Україні політик Михеїл Саакашвілі сьогодні приїхав до Холодного Яру, аби «розібратися з питанням вирубки дерев у лісі», інформує журналіст «Прочерку».

Зокрема, у лісі поблизу с. Грушківка Кам’янського району Саакашвілі зустрівся з активістами громадської організації «Автомайдан Черкаси» та представниками лісгоспу. Активісти звинувачували лісівників у тому, що ті дають жителям цих сіл неправдиву інформацію щодо наслідків створення в Холодному Яру Національного парку.

– Звичайно, люди проти створення Національного парку. Працівники лісгоспу залякують людей, що тут будуть будуватися мільйонери та олігархи, – сказав активіст Володимир Литвин.

Також активісти наголосили на тому, що лісівники незаконно вирубують дерева. На це головний лісничий Кам’янського лісгоспу Василь Борота сказав:

– Це праця багатьох поколінь лісівників. Ліс рубається тільки стиглий.

Він також додав, що лісівники висаджують і молоді дерева, які достигнуть через 90 років.

Міхеїл Саакашвілі підсумував суперечку українською мовою:

– Ліс вирубується і продається, хоча офіційно на це ніхто не має права. Треба змусити Уряд зробити так, щоб усі були задоволені.

Зараз Михеїл Саакашвілі здійснює поїздку Чигиринщиною. Незабаром він зустрінеться з громадою міста Чигирин.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Антон 22.01.2017 01:35
и как?)) разобрался?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Феміда 19.01.2017 16:31
чесне слово..вигляд як у урки якогось..який з нього президент :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Технолог 19.01.2017 12:58
У нас настільки наївний електорат (все сприймає вухами, а не головою), що вже й іноземці приїзжають потренуватись у навішуванні лапші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Влад 19.01.2017 10:55
Цитую депутат:
Вся проблема в тому, що ми українці обираючи собі владу, підкреслюю, собі владу, а не, владу для влади, не можем навіть сформулювать вимоги до цієї влади, не відповідаєм в першу чергу собі на питання, а для чого ми обирали владу? А влада цим успішно користується і робить не те, що людям потрібно, а що самим потрібно, для свого власного збагачення. Наше право обирать, обирать осознано, нести відповідальніст ь за свій вибір, а помилившись з вибором, не руками розводить, а виправлять помилки.

Молодец! Всё в точку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Владлэн 19.01.2017 10:54
Цитую Бе-бе-бе:
Неделю эти два предложения учил, наверное)))

Он хоть учил и учит,в отличии от тебя порохососа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Аппонент 19.01.2017 10:52
Цитую прохожий:
Цього грузінського ............. треба гнати з Черкащини сраною мітлою.

Порохоботы разволновались.значит так держать Михо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 депутат 19.01.2017 10:39
Вся проблема в тому, що ми українці обираючи собі владу, підкреслюю, собі владу, а не, владу для влади, не можем навіть сформулювать вимоги до цієї влади, не відповідаєм в першу чергу собі на питання, а для чого ми обирали владу? А влада цим успішно користується і робить не те, що людям потрібно, а що самим потрібно, для свого власного збагачення. Наше право обирать, обирать осознано, нести відповідальніст ь за свій вибір, а помилившись з вибором, не руками розводить, а виправлять помилки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Олег 19.01.2017 09:35
Цитую правда:
чому в нього джинсики донизу завужені? це знак якийсь???

А ты что это так разволновался,э то похоже на нетрадиционную ореинтацию.ГЕЙ,ГЕЙ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Сергій 18.01.2017 22:37
Міхо в президенти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 правда 18.01.2017 19:22
чому в нього джинсики донизу завужені? це знак якийсь???