реклама

реклама

Черкащанка та громадська активістка Любов Ропало обурена тим, що квиток на автобус з Черкас до Києва став на 20 грн дорожчим. Про це вона повідомила у Фейсбуці.

Так, за словами пані Ропало перевізник, автобуси якого відправляються до Києва від палацу «Дружба народів», збільшив вартість квитка до 140 грн. Відзначимо, що раніше квиток коштував 120 грн.

«На очевидне запитання від людей а чому? Збирач коштів обурюється, типу: в чім суть питання, замість пояснень лунають повчання. Шановні підприємці-перевізники, зверніть увагу на свій персонал, на Київ не маргінали їздять, а якщо й так, то все рівно, для вас вони є споживачами послуг та мають ще й право на інформацію про ціну/якість наданої послуги», - зазначила Любов Ропало.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Зри в корень! 23.01.2017 12:56
Цитую стабилизец:
Зупинити безпрєдєл здорожчання легко. Було б бажання влади міста!


...обиженные же могли бы легко поквитаться, стуканув куда следует....

Куда стукнути? Шановний ви сама наивность! За чутками влада міста і області щомісяця отримує від перевізників чемоданчик із грошима. Тому і дорого їздити. Тому і нелегальний автовокзал виріс у центрі міста, під вікнами у містян, що за всіма канонами заборонено. Тому і квартири поряд здешевшали удвічі. Кому охота дихати смогом і слухати лемент з 4.00 до 24.00? Та і поліція, схоже свою долю має. За переобладнані із "вантажних скотовозів" маршрутки, що смертельно небезпечні (при ДТП гине половина пасажирів) то вже точно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 стабилизец 23.01.2017 10:31
Зупинити безпрєдєл здорожчання легко. Було б бажання влади міста!
влада с этого кормится, обиженные же могли бы легко поквитаться, стуканув куда следует про невыдачу проездных документов. однако, крайние хаты не позволяют, ашоштызробыш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Прокурор - через дорогу 23.01.2017 00:31
Цитую Пасажир:
А де перевізнику брати кошти на підвищення заробітної плати працівникам, адже вона має бути не нижчою 3200 грн.? От і підвищують ціну перевезення

Ти щось плутаєш. Перевезення маршрутом Черкаси-Київ фактично нелегальні. Їх організатори граються тим, що це - нібито нерегулярні перевезення, які начебто залежать від попередніх замовлень клієнтів.
Зупинити безпрєдєл здорожчання легко. Було б бажання влади міста!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 777 22.01.2017 21:08
Думав їхать в середу маршруткою. Прочитав новину про цих скотів і зробив інакше: перенесу поїздку на наступну суботу, коли в Київ їхатиме мій товариш - краще дам йому пару сотень на бензин замість 280 гривень цим кретинам - за бус без жодних зручностей, який їде в півтора рази повільніше.
Зараз - найкращий час для тих, хто їде на Київ у приватних справах - сміливо під"їжджайте до маршруток і забирайте попутників по ціні 120 гривень. Тупа жадність має бути покарана!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 Пасажир 22.01.2017 20:24
А де перевізнику брати кошти на підвищення заробітної плати працівникам, адже вона має бути не нижчою 3200 грн.? От і підвищують ціну перевезення, а не його якість! Але чиновникам це зовсім байдуже, вони ж маршрутками не їздять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 укр 22.01.2017 17:55
Це напевно "зборщики грошей" вимагають більше відкатів. А транспорт бажає бути кращим. На лінії з кожним днем все гірші і гірші випускають автобуси, а водії деб....їди, де вони їх тільки таких беруть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Грабують! 22.01.2017 16:43
Да маршрутки переобладнані із вантажних дуже небезпечні!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 пенсіонер 22.01.2017 14:47
працюють збирачі грошей - ми себе чуємо... а як це в цивілізованому світі ? вирушаємо в таку небезпечну подорож(ті ж дороги) а на руках жодного підтвердження....хто дав право так працювати, збиткуватись за наші ж гроші у тісних маршрутках, де глумливо вимагають не істи й не пити в салоні.пора вимагати якісного обслуговування
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 знавець 22.01.2017 11:16
чого всі збудилися? Он Гройсман каже що підвищення мінімалки - це для людей. Правда уже усіх пенсіонерів повиганяли що готові були за 2 тисячі працювать. А тепер бізнес буде відбивати популізм Гройсмана. Так що усе правильно. На 20 гривень - це ще по божому. Он уряд зразу удвічі підняв мінімалку. Так що на Київ можна було б по аналогії зробить 240 гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Сидоров 22.01.2017 00:49
Вивчаю попит на перевезення приватним транспортом сполучення Черкаси --Київ. Але авто буде дорожче % на 50.. Інакше не рентабельно.