реклама

реклама

Вчителя черкаської школи №17 Наталію Макаренко було звільнено із посади, пише zmi.ck.ua.

Текст наказу був озвучений у департаменті освіти у присутності батьків, які не підтримують таке рішення.

Також вже відомо, що Наталія Макаренко буде оскаржувати це рішення у суді.

Нагадаємо, що конфлікт виник через розповідь одного із батьків, що вчитель підвищує тон на дітей та у грубій формі із ними спілкується. Для з'ясування ситуації у департаменті освіти була створена спеціальна комісія, що винесла свій вердикт - вчителя звільнити, а директору школи оголосити догану. Однак з тих пір Наталія Макаренко перебувала не лікарняному. І, згідно чинного законодавства, її звільнити із роботи не можна було.

123

124

реклама

Коментарі  

 
+1 #25 Було б добре 28.01.2017 12:55
Цитую Коваль:
Ну все! Конфлікт вичерпано,всі задоволені.Тема закрита.

Вона ще грозиться попхатися до суду. До того ж, директор має отримати сувору догану і вибачитися перед містом за стан, до якого довів колись передову школу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Коваль 27.01.2017 18:56
Ну все! Конфлікт вичерпано,всі задоволені.Тема закрита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 111 27.01.2017 12:00
Ну все - звільнили. Добилися свого! Про що тепер писати місцевим ЗМІ? Про те, як патрульна поліція чергову бабусю перевела через дорогу? Чекати продовження цієї історії в суді? Терміново потрібна нова "сенсація" (жертва) для місцевих жлобів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 yazon 27.01.2017 10:47
Цитую Ох:
Треба було перевести вчительці винести догану і перевести для викладання предмету в інший клас...

ВЫ согласны ,чтобы ВАШЕГО ребёнка учил такой "педагог"? Я бы ей своих внуков не доверил! Профнепригоднос ть - основание для увольнения. А вопросы к Бунякину - куда он раньше смотрел? Не первый же случай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Ментор 27.01.2017 10:36
Цитую R:
Пізно виносить догану. ! "дляля" вже пізно - бо вона черезчур понтувалася, сподіваючись на "кришу" Бунякіна.
Власне, це вже давно не конфлікт між нею і батьком дитини. Це конфлікт між громадськістю і ЗМІ з одного боку та застарілою системою чиновників від освіти з іншого, - тих, які не поспішають попрощатися з *****, яка так зганьбила Черкаси на всю Україну!

В ситуації винен директор і завуч, відповідали б вони займаній посаді конфліктної ситуації не могло бути по природі.
Крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 yazon 27.01.2017 09:47
Цитую свобода:
Люди якби Ви бачили хто стояв на стрьомі в кабінет начальника департамента Волошина під час оголошення вердикту Наталі Миколаївні, особисто сам -депутат обласної ради Ботнар Юрко- липовий свободівець, а на ділі ручний песик воротніка

А ты там свечку держало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 КОСТЯк 27.01.2017 09:22
За що?Вона ж не матюкалась :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 клімакс 27.01.2017 07:05
Відмучилась(((. Чому ніхто не враховує клімактеричні зміни поведінки вчителів? Своє слово має сказати медицина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Kaban 26.01.2017 22:53
Чергова перемога маразму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Любов Майборода 26.01.2017 18:56
Захисникам "русского мира" та "радянської влади" - не місце в українській школі. Занадто дорогою ціною дісталась нам НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.