реклама

реклама

На базі черкаського спортивного комплексу «Манеж» побудують басейн олімпійських розмірів. Проект складе 100 мільйонів гривень, повідомив на прес-конференції 26 січня заступник голови Черкаської ОДА Констянтин Омаргалієв.

f09bfd72fb8e4cc232c7e1956d322931

За словами Омаргалієва, будівництво басейну планується вже в цьому році. Робота триватиме приблизно три роки. Басейн будуватимуть за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Також заступник голови Черкаської ОДА зазначив, що область буде співфінансовувати цей проект на рівні 30 відсотків.

Як додала заступник начальника управління у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, басейн буде на 10 доріжок довжиною 50 метрів.

Марина Клімчук

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 Ох 30.01.2017 12:36
Цитую Любов Майборода:
Чому без нашого відома Черкаська ОДА заявила про потребу будувати басейн, який коштує більше 100 млн.грн.? Де громадські слухання з приводу освоєння таких значних сум? По факту Фонд регіонального розвитку контролюється київськими чиновниками, які "формують" потреби регіонів через тиск на місцевих чиновників.
Закликаю небайдужих громадян висловити протест проти такого порядку речей.

И тут Баба Яга против....
Да кады же оно кончится энто мучение ?
В тему не пробовали ее брать ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 Любов Майборода 29.01.2017 17:50
Цитую Макар:
[quote name="Любов Майборода"]
Всё,что Вы говорите правильно,но есть одно "но"-,Вы ведёте себя,как оппозиционный депутат,а являетесь депутатом партии власти,которая и есть источник всех бед сейчас В Украине.

На Україні партій поки що немає. Добре, що у нас вже НЕ ДІЄ принцип Чорномирдіна:"Говоримо - партія, а маємо на увазі КПРС"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Макар 29.01.2017 09:28
Цитую Любов Майборода:
У місті діє три басейни, вартість одного сеансу 55 гривень на "Фотоприладі" та 1500 гривень в місяць в Цезарі та спортлайфі. Басейни з готовою інфрастуктурою! ! - готові прийняти всіх бажаючих. Були б гроші і бажання. Пропонується влаштувати чергову братську могилу бюджетних грошей заради відкатів чиновникам від Києва до Черкас. Коли Мінздрав вже не дає будувати корпуси лікарень, не забезпечені ні кадрами, ні ліками, мафія перекинулась на спорткомплекси.

Всё,что Вы говорите правильно,но есть одно "но"-,Вы ведёте себя,как оппозиционный депутат,а являетесь депутатом партии власти,которая и есть источник всех бед сейчас В Украине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 підприємець 28.01.2017 17:45
От творці, крім витрачать бюджетні гроші і красти, нічого не можуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 федор принципиальный 28.01.2017 11:46
А сколько отстегнет шурик из "честнозаработан ных"на город,в котором оно родилось,кстати обладателями золотой лопаты были азаров,ренат кузмин,треья шавка оказался наш земеля шура балаганов-куратор парков -просто какой то ЖАХ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Сидоров 28.01.2017 10:12
100млн буде коштувати? Не смішіть мої тапочки. Під кінець будівництва цифра зросте мінімум удвічі.Так завжди було.Тобто 200 млн. І з них відкатів та украдуть половина.Гроші підуть тому, хто лоббує це будівництво.Якби їх та у медицину. 300 хворих можна полікувати та прооперувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Роман 28.01.2017 09:45
Цитую стабилизец:
Цитую Эксперт:
Эта мерзота чувствует,что конец близок,

С чего бы это ? Вся известная мерзота при концах пожизненно, за исключением, разве что, судьи Зварыча.

Согласен,вот только кто в этом виноват,не мы ли с Вами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Реаліст Комаров 27.01.2017 21:40
Цитую Эксперт:
Эта мерзота чувствует,что конец близок,правдами и не правдами пытаются протащить хоть,что то,что позволит этим гнидам возможность стырить.Всё,что эта .......... пытается сделать, превращается в говно.Если и строить что-то, то только под контролем общественности и не дай бог той псевдогромаде,к оторая организована при ком-то.

Да, и к месту как раз покушение на одного советника из МВД, отравление вроде ртутью другого. Что дальше???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Галя 27.01.2017 21:12
Наступною новобудовою мабуть буде копія піраміди Хеопса у натуральну величину, але вже за 1000 млн грн :-* Теж дуже потрібна для міста штука
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Олег 27.01.2017 20:45
Після таких заїздів - Омаргалієва у відставку.