реклама

реклама

index Сільський голова с.Хацьки Ігор Чекаленко після висловлювань прем’єр-міністра України міркує, чи потрібен державі такий посадовець. Про це Чекаленко пише у «Фейсбуці», реагуючи на заяву Гройсмана, який стурбований блокадою поставок з Донбасу і обіцяв зробити все для забезпечення населення електроенергією.

«Чи готові ви вимкнути електроенергію заради того, щоб припинити поставки вугілля із окупованої території? Приблизно так щойно заявив не шановний мною Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Здається, в голову послідовника Яценюка не вкладається, що громадяни можуть підтримати обмеження власного комфорту заради припинення опосередкованої підтримки тероризму.

Так от, я і моя сім'я готові до відключення електроенергії.

Переконаний, що таких громадян більшість.

На жаль, голова Уряду не готовий вирішувати питання збільшення видобутку вугілля на Заході країни, або до поставки його з-за кордону...

index То чи потрібний нам такий "ефективний" державний менеджер?» – задає риторичне запитання Чекаленко.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі ICTV 30 січня, що отримання вугілля з непідконтрольних територій на Донбасі зараз немає альтернативи, передає Інтерфакс-Україна.

реклама

Коментарі  

 
-3 #21 бульба 03.02.2017 00:49
Цитую Коваль:
Звісно, він нам не потрібний.Вже є версія, що навесні його замінять на Луценка. Це щось змінить?

Звісно. Кожний послідовник попєрєдніка вигадує ще більш геноцидну для народа і збагачуючу для себе схему рехформ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 бульба 03.02.2017 00:44
Цитую депутат:
Є така приказка, ситий голодному не вірить. Дуже прикро, що успішні люди, які роблять чи впливають на політику держави в своєму житті нічого важчого за ложку в своїх руках не тримали. М Тому мабуть якось не по людському, заради власного комфорту, піддавать випробуванням інших, тим більше не своїх дітей, близьких. Зробили мінімалку 3200 - значить всим по 3200, остальне на фронт, є мінімальна пенсія 1200 значить всим по 1200, остальне на фронт, країна в небезпеці, значить не контрактників наймать, а всих призивать, оборону формувать по е-деклараціям. Тільки за таких умов появляться варіанти припинення війни відповідальніст ь за яку повністю покладається на політиків.

Краще й не скажеш. Ці б воїни голими на війну не пішлиб. Кожен вже б по танку собі і синочку купив. І було б чим воювати. АЛЕ ... запрданці воюють народом а не собою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 бульба 03.02.2017 00:41
Цитую атовець:
Рекомендую Чекаленко продовжити дітонародження - це у нього краще виходить :P . Ситуація в Хацьках патова - срач та сморід. Хто буде наводити порядок у вашому гадюшнику?

Так у всій Україні срач, гадюшник і геноцидник але ми патрійоти. От чи дітям що залишиться від цього запроданського шобла хоч щось, з чого можливо створити державу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 володимир 02.02.2017 21:49
Цитую Коваль:
Звісно, він нам не потрібний.Вже є версія, що навесні його замінять на Луценка. Це щось змінить?

ЮЛЬКУ НА ЦАРСТВО !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 володимир 02.02.2017 08:38
Цитую атовець:
Рекомендую Чекаленко продовжити дітонародження - це у нього краще виходить :P . Ситуація в Хацьках патова - срач та сморід. Хто буде наводити порядок у вашому гадюшнику?

Постійно сидіти в Фейсбуці простіше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Фокс 01.02.2017 23:08
Цитую Коваль:
Звісно, він нам не потрібний.Вже є версія, що навесні його замінять на Луценка. Це щось змінить?

Все эти гройсманы,луцен ки,парабии-шестёрки порошенка и до тех пор пока мы не поймём,что король то голый,Украина обречена на смерть.Но к сожалению без массовых акций протеста порох ничего менять не будет,не для этого он пришёл во власть,но одно "но"Майдан"-это подарок шакалу путину.Что делать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Іван3 01.02.2017 19:25
Чекаленко - голова обласної парторганізації "Нова політика". То так мабуть думає і голова партії - Семиноженко. Так мабуть думає і голова партії "Відродження - Бондар - з яким "Нова політика" об'єдналася? Жаль, що в Києві не читають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Славко 01.02.2017 19:21
Уже три года идёт война и за эти три года эта гнусная,цинична я власть возглавляемая человеком,полож ившим на алтарь своего бизнеса всю Украину,ничего не сделали для того,чтобы была альтернатива этому углю.Неужели есть ещё те кто сомневается в том,что эта власть, не брезгуя ничем, всё гребёт под себя, облачившись в вышиванки,неист ова молясь в церкви,но уверен,не за благополучие Украины.Эта сволота достойна всеобщего презрения,горет ь вам твари в аду!!!СЛАВА УКРАИНЫ! СМЕРТЬ ВРАГАМ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Олена 01.02.2017 19:09
Цитую Знаючий:
Ігорь, а як по твоєму сидіти без освітлення?, прийшовши додому після роботи не мати змоги повечеряти, скупатися, приготувати вечерю. А може краще по твоєму купляти втридорога вугілля у негрів, яке до того низької якості. 90% людей не розділяє твої "патріотичні висловлювання". Гройсман дуже хреновий прем'єр, але тут він має рацію і я його підтримую.

А як по твоему куда идут гроши,которые эти ублюдки получают от нашего гройсмана?А як ты думаешь,что могут ответить этому убогому гойсману родные и близкие,потеряв шие на этой войне своих родных и близких,получив шие смертельные ранения от оружия,купленно е так же и за наши гроши.И последнее-если бы у тебя в настоящее время кто-то из родных был на этой проклятой войне,уверенна, что у тебя бы мнение было диаметрально противоположное .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Знаючий 01.02.2017 16:34
Ігорь, а як по твоєму сидіти без освітлення?, прийшовши додому після роботи не мати змоги повечеряти, скупатися, приготувати вечерю. А може краще по твоєму купляти втридорога вугілля у негрів, яке до того низької якості. 90% людей не розділяє твої "патріотичні висловлювання". Гройсман дуже хреновий прем'єр, але тут він має рацію і я його підтримую.